Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundaga sporto! 14.08.2018. plkst. 15.19

Pēc 2017. gada sporta spēļu aptaujas ierosinājuma šogad nolēmām pamainīt sporta spēļu saturu, tādēļ  aicinājām pievienoties sporta spēļu rīkošanā komandu no Rīgas ar jaunu sporta spēļu koncepciju.

Novada sporta spēlēs šogad piedalījās ap sešdesmit dalībnieku. Liels uzsvars tika likts uz to, lai spēlēs ar prieku varētu piedalīties ikviens iedzīvotājs neatkarīgi no fiziskās sagatavotības pakāpes. Sporta diena aizsākās ar orientēšanos pa Dundagu. Šo daļu komandas atzina par visinteresantāko. Komandām bija ne tikai jāatrod kontrolpunkti un jāveic uzdevumi, bet arī pēc bildēm jāatrod vietas Dundagā.  Pēc gardām pusdienām sekoja gan individuāli uzdevumi, gan komandu spēles. Individuālajos uzdevumos varēja piedalīties ikviens, kas bija ieradies, ja arī nebija komandu sarakstā. Īpaša sadaļa bija sagatavota bērniem ar dažādiem prāta, atjautības uzdevumiem un atrakcijām.

Komandu kopvērtējumā uzvaru guva komanda «13. bloks», otrā vieta komandai «Dundžiņ ļauds», bet trešā vieta komandai «Greenyard».

Apsveicam uzvarētājus!

Rezultātu kopsavilkumu skatiet pielikumā!

Paldies visiem, kas piedalījās, atbalstīja un palīdzēja pasākuma organizēšanā!

Dundagas kultūras pils sportiskais kolektīvs

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Rezultātu kopsavilkums
Pievienotās galerijas
Sporta svētkos

Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com