Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagā izveidos klientu apkalpošanas centru 11.08.2015. plkst. 11.09

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 89 novadu nozīmes un 21 reģionālās nozīmes centros, to skaitā arī Dundagā, izveidos vienotos valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centrus.

Izveidojot klientu apkalpošanas centru tīklu, iedzīvotāji  varēs saņemt vairākus valsts iestāžu pakalpojumus vienuviet. Klientu apkalpošanas centrā konsultēs par pieejamajiem e-pakalpojumiem un varēs iesniegt dokumentus tādās valsts iestādēs kā Lauku atbalsta dienests, Nodarbinātības valsts aģentūra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Uzņēmumu reģistrs, Valsts ieņēmumu dienests, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra un Valsts zemes dienests. Pēc laika sniegto pakalpojumu klāsts varētu paplašināties.

Budžeta programmā «Pašvaldību attīstības nacionālie atbalsta instrumenti» pašvaldībām piedāvāja valsts budžeta dotāciju vienoto apkalpošanas centru izveidei un uzturēšanai. Mūsu novada pašvaldība tam varēja saņemt līdz 10 000 € lielu vienreizēju valsts budžeta dotāciju ar 30% pašvaldības līdzfinansējumu, līdz 300 € mēnesī apkalpošanas centra uzturēšanai un līdz 500 € mēnesī apkalpošanas centra darbinieku atlīdzības nodrošināšanai ar 50% pašvaldības līdzfinansējumu.

6. VI ministrija izsludināja projektu konkursu par vienoto apkalpošanas centru izveidi, kurā piedalījās arī Dundagas novada pašvaldība, un 4. VIII ministrija apstiprināja dotācijas piešķiršanu apkalpošanas centra izveidei Dundagas novadā.

Dundagā vienotais klientu apkalpošanas centrs atradīsies domes ēkā — «Līkajā muižā», kur par piešķirto dotāciju ieeju un apkalpošanas centra telpas pielāgos cilvēkiem ar kustību traucējumiem, iekārtos paša apkalpošanas centra telpas un iegādās brīvpieejas datoru apmeklētājiem.

Paredzēts, ka klientu apkalpošanas centrs Dundagā darbu uzsāks jau 2. XI.

Baiba Reimane,
projektu vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
pakalpojumi
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com