Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagā ierīko jaunu ielu apgaismojumu 28.06.2017. plkst. 11.08

Šogad viens no lielākajiem infrastruktūras labiekārtošanas darbiem par pašvaldības budžeta līdzekļiem ir apgaismojuma ierīkošana Dundagā Saules un Upes ielā. Kopumā šeit par 19 000 eiro (bez PVN) izveidos apgaismojuma infrastruktūru ar 30 laternām. Darbus dara SIA «Spriegums».

Līdz šim apgaismojuma infrastruktūra ir uzlabota Sporta, Slīteres un Vīdales ielā. Vēl jānomaina apgaismojums Dakterlejas ielā, jo koka stabi ir nokalpojuši un jāmaina. Tādēļ jau šogad izstrādās tehnisko projektu.

Arī Vīdales iedzīvotāji vēlas, lai centrā ierīko apgaismojumu, bet tur nav stabu, kur piestiprināt laternas. Tādēļ arī vajag izstrādāt tehnisko projektu.

Tāpat dundadznieki izteikuši vēlmi pēc apgaismojuma Talsu ielā, kur ir intensīva gan transporta un gājēju satiksme, gan autobusa pietura.

Vasarā Dundagā apgaismojumu lieto minimālā režīmā. Ar mūsdienu tehniskajām iespējām  apgaismojumu pēc vajadzības var ieslēgt atsevišķos apgaismes stabos vai ielu posmos.

Lai taupītu elektroenerģiju un finanses, nākotnē plānots esošās laternas nomainīt ar LED tehnoloģiju gaismekļiem, izmantojot projektu fondu finansējumu.

Inguna Pekmane

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
drošība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com