Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundadznieku panākumi mednieku festivālā «Minhauzens» 09.08.2016. plkst. 13.24

Mednieku festivāla «Minhauzens» disciplīnā «Medībās ar Subaru» 2. un 3. vietu iegūst Mednieku klubi «Dundaga» un «Slīteres Hubertus» no Dundagas un tās apkaimes

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 5. līdz 7. VIII Siguldā norisinājās jau par tradīciju kļuvušais 18. gadskārtējais Latvijas Mednieku asociācijas organizētais Latvijas mednieku festivāls «Minhauzens». Šogad katra no kopumā 84 komandām, lielākoties mednieku klubi (MK), varēja izmēģināt savu izveicību «AD REM Auto» stafetē «Medībās ar Subaru», galvenajā balvā iegūstot Subaru ar pilnu bāku uz nedēļu.

Disciplīnā «Medībās ar Subaru» komandas dalībniekiem bija jāmēro distance, kurā jāpārvar četri dažādi stratēģiski un sportiski posmi, kas simbolizē gatavošanos medībām. Līdz finišam — Subaru automašīnas bagāžas nodalījumam — bija jānogādā priekšmeti, kuri ir nepieciešami medībām. Stafetes četros posmos bija jānodrošinās ar ekipējumu pirms medībām, jāpārvar imitēts purvs, jāpielavās medījumam, kā arī jātrāpa precīzi mērķī, pierādot savu sagatavotību medībām.

1. vietu izcīnīja mednieku klubs «GRAUDIŅI» (rezultāts: 00:53:48) no Jēkabpils, balvā iegūstot Subaru pēc izvēles no «AD REM Auto» uz nedēļu, turklāt — ar pilnu bāku, individuālās balvas no «AD REM Auto», kā arī saldētavu.


2. vietu ieguva mednieku klubs «DUNDAGA» (rezultāts: 00:58:35) no Dundagas, balvā iegūstot divas ar ēdieniem un dzērieniem piepildītas 30 l aukstumkastes. Disciplīnā piedalījās Kaspars Kristiņš, Artūrs Janskungs, Ansis Zadiņš, Lāsma Freimute.

3. vietu ieguva MK «Slīteres Hubertus» (rezultāts: 00:59:76) no Dundagas un Slīteres nacionālā parka, balvā iegūstot divas ar ēdieniem un dzērieniem piepildītas 25 l aukstumkastes. Disciplīnā piedalījās brāļi Reinis un Roberts Pēkšeni, Niks Jansons un Elīna Kokarēviča.


Zita Īle, «AD REM Auto» mārketinga vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
medības, sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com