Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Domes sēdē 30.06.2017. plkst. 14.01

30. jūnija Dundagas novada domes sēdē ievēlēja Dundagas novada domes priekšsēdētāja vietnieku un izveidoja komitejas.

Domes priekšsēdētājs Aldis Felts priekšsēdētāja vietnieka amatam izvirzīja Madaru Burnevicu («Mūsu novadam»), uzsverot, ka savu izvēli izdarījis, ņemot vērā izvirzītā kandidāta gan cilvēciskās, gan profesionālās īpašības. Par domes priekšsēdētāja vietnieku, visiem deviņiem deputātiem balsojot «par», apstiprināja Madaru Burnevicu.

Deputāti lēma par grozījumiem Dundagas novada pašvaldības nolikumā, lai mainītu domes sēžu norises laikus, vienbalsīgi nobalsojot, ka turpmāk domes sēdes notiks katra mēneša pēdējā piektdienā plkst.10.00. Iepriekšējā sasaukuma domes sēdes notika ceturtdienās plkst. 13.00.

Šajā domes sēdē deputāti lēma arī par komiteju sastāvu un komiteju sēžu norises laikiem.

Darbībai Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejā domes priekšsēdētājs izvirzīja Regīnu Rūmnieci, Andru Grīvāni, Madaru Burnevicu un Gunāru Kristiņu, bet Attīstības un plānošanas komitejā – Tamāru Kaudzi, Māri Napski, Gati Ralli un  Vilni Skuju.

Par Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas vadītāju  apstiprināja Regīnu Rūmnieci, par   vietnieci — Andru  Grīvāni. Komitejas sanāks katra mēneša otrajā piektdienā plkst. 12.00.

Par Attīstības un plānošanas komitejas vadītāju apstiprināja Māri Napski, par vietnieku — Gati Ralli. Komitejas sanāks katra mēneša otrajā piektdienā plkst. 9.00.

Finanšu komitejas vadītājs ir Aldis Felts, vietnieks — Madars Burnevics, deputāti — Regīna Rūmniece, Māris Napskis, Andra Grīvāne, Vilnis Skuja un Gunārs Kristiņš. Finanšu komitejas darba laiks ir katra mēneša trešajā piektdienā plkst. 10.00.

Inguna Pekmane

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Guntis Grīvans pirms 1667 dienām (03.07.2017. 10:03)

Apsveicu jauno Dundagas domi!
Kad beidzot atrisinās Jaundundagas attīrīšanas iekārtas darību?
Cik ilgi vēl Jaundundagas iedzīvotājiem būs jāpiecieš tā smirdoņa un jānoskatās ka sūdi peld pa grāvi.
Vai nebūtu pareizāk Jaundundagu atkal pievienot Dundagai.

Redakcijai jau par šo komentāru ir paziņots
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com