Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Diskusija «Vai esam saliedēta sabiedrība?» 10.10.2019. plkst. 14.23

Oktobrī visā Latvijā norisinās iedzīvotāju diskusijas par saliedētas Latvijas sabiedrības veidošanu — vai mēs tāda esam, kam jāmainās, lai mēs tāda kļūtu, kāda sabiedrība esam tagad? Diskusija ar Dundagas un apkārtnes iedzīvotājiem notiks 21. oktobrī plkst. 17.00–20.00 Dundagas brīvā laika pavadīšanas centrā. 

Diskusijās iedzīvotājiem varēs izteikt viedokli par tādām tēmām kā uzticēšanās, nacionālā identitāte, latviešu valoda un tās lietojums, migrācija, imigrācija, pilsoniskā aktivitāte, līdzdalība u.c.

Diskusiju mērķis ir apzināt iedzīvotāju viedokļus Saliedētas sabiedrības politikas pamatnostādņu izstrādes sagatavošanai, kuras šobrīd izstrādā Kultūras ministrija. Ta vēlas saņemt informāciju par iedzīvotāju redzējumu, kas balstīts pieredzē un ikdienas situācijās. Šīs pamatnostādnes plānots pabeigt nākamā gada sākumā un tās noteiks, kādi sabiedriskie procesi tiks veidoti un finansēti no valsts budžeta Latvijā pēc 2021. gada.

Diskusija ir atvērta ikvienam iedzīvotājam neatkarīgi no viņa vecuma, dzimuma, tautības, pilsonības vai nodarbošanās. Tikai dažādībā varam gūt priekšstatu par mūsu sabiedrību! Uz diskusiju var ierasties iepriekš nepiesakoties, bet vēlams to izdarīt iepriekš pa tālruni 27111252 (Elīna) vai piesakoties tiešsaistē https://ej.uz/DiskusijasKurzeme.

Latvijā kopumā notiek 18 šādas diskusijas, no kurām Kurzemē septiņās pilsētās un ciemos — Aizputē, Dundagā, Saldū,  Kuldīgā, Liepājā, Talsos un Ventspilī. Papildu informācija: www.kurzemesnvo.lv. Diskusijas Kurzemē organizē biedrība «Kurzemes NVO centrs» Kultūras ministrijas uzdevumā, pārējos Latvijas reģionos — citi nevalstisko organizāciju resursu centri.

 

Inese Siliņa,
Kurzemes NVO centra priekšsēdētāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
sabiedrība, Brīvā laika pavadīšanas centrs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com