Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dienvidkorejas televīzija mūsu novadā 06.07.2015. plkst. 09.08

2.un 3. VII Dundagas novadā Dienvidkorejas filmētāju grupa veidoja sižetus populārākajam korejiešu tūrisma raidījumam — TV raidījumu sērijai par tūrisma piedāvājumu Latvijā.

Korejieši filmēja visā Latvijā, un to organizēja Tūrisma attīstības valsts aģentūra. Korean Education Broadcasting System(EBS ) ir liels izglītojošs TV un radio tīkls Korejā. Publiskā TV EBS Network’s World Theme Travel (WTT) gatavo raidījumus par ceļojumiem uz dažādām pasaules valstīm, pievēršoties vietējai kultūrai un dzīvesveidam. Līdz šim WTT pārraides par Latviju nav bijis. Lai gan korejiešiem nav daudz avotu, kur iegūt informāciju par mūsu valsti, tomēr šī TV kompānija uzskata, ka  korejiešu vidū pieaug interese par Latviju kā teiksmainu zemi ar skaistām pilsētām, aizraujošu dabu un draudzīgiem cilvēkiem.

Filmu Korejā izrādīs augustā. Tā veidos vairākas tēmas: par viduslaikiem Latvijā — arī Dundagas pili, par senajām dinastijām — arī par Kurzemes hercogisti un lībiešiem, par Latvijas dabu un tradīcijām, par svētkiem — arī par Jāņiem, Baltijas un Ziemeļvalstu dziesmu svētkiem.

Mūsu novadā korejieši filmēja zveju jūrā, Kolkasragu, zivju kūpināšanu, dzintara atrašanu jūrmalā, lībiešu sētu ar kulinārā mantojuma ēdieniem un Dundagas pili.

Liels paldies visiem atsaucīgajiem un izturīgajiem aktieriem, kas dāsni ziedoja savu laiku, prasmes un šarmu: Dainim un Jānim Zvirbuļiem, Andrim Antmanim ar ģimeni — filmēšanā piedalījās teju visa kuplā saime, Igoram Ginteram ar ģimeni, Ainai Pūliņai un Valdai Šneiderei. Īpašs paldies Dainim un Andrim par savu dārgumu — dzintaru krājumu — izrādīšanu un aizdošanu filmēšanai. Paldies arī Vilnim Skujam par gatavību izrādīt Zilo kalnu džungļus, lai gan grafika grozījumu dēļ šo filmēšanu nācās atcelt.

Ar filmētājiem sazinājāmies latviski, jo no četriem grupas dalībniekiem divi runāja latviski, arī LU viesprofesors Seo Jinseok. Paldies viņiem! Ja gribat pārliecināties, cik skaisti Seo runā latviski, tad iesakām palūkot Latvijas TV nofilmēto Ludzā.

 

Alanda Pūliņa, tūrisma organizatore

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Dienvidkorejas TV mūsu novadā

Atslēgvārdi
filma, tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com