Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Deputāta pienākumus uzsāk pildīt Gunta Abaja un Guntis Pirvits 30.03.2021. plkst. 11.03

2021. gada 16. marta un  26. marta Dundagas novada vēlēšanas komisija sēdēs apstiprināja, ka nākamie deputāti, kuriem jāstājas pie deputātu pienākumu veikšanas novada domē ir Gunta Abaja, ievēlēta no vēlētāju apvienības «Mūsu novadam» un Guntis Pirvits no vēlētāju apvienības «Strādāsim kopā» .

Gunta Abaja un Guntis Pirvits ir piekrituši pildīt deputāta pienākumus, kurus  uzsāk veikt šodien.

 

Vēlēšanu komisija 16. marta sēdē apstiprināja, ka nākamie deputāti, kuriem jāstājas pie deputāta pienākumu veikšanas  ir Gunta Abaja, ievēlēta no vēlētāju apvienības saraksta «Mūsu novadam» un Ēriks Bērzkalns, ievēlēts no vēlētāju apvienības «Strādāsim kopā». Gunta Abaja piekrita stāties pie deputāta pienākumu veikšanas novada domē. Pašvaldībā, 26. martā tika saņemts deputāta kandidāta Ērika Bērzkalna rakstveida atteikums uzsākt pildīt deputāta pienākumus novada domē. Vēlēšanu komisija 26. marta sēdē apstiprināja, ka nākamais deputāts, kuram jāstājas pie deputāta pienākumu veikšanas  ir Guntis Pirvits, ievēlēts no vēlētāju apvienības saraksta «Strādāsim kopā».

 

16. martā ārkārtas domes sēdē tika pieņemts lēmums izbeigt Dundagas novada pašvaldības domes deputātu Madara Burnevica (vēlētāju apvienība «Mūsu novadam») un Viļņa Skujas (vēlētāju apvienība «Strādāsim kopā») pilnvaras pirms termiņa

 

Linda Pavlovska-Dišlere,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com