Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Demonstrācijas pieteikums 21.08.2019. plkst. 15.35

Dundagas novada pašvaldība 2019. gada 19. augustā saņēma demonstrācijas pasākuma organizatores Rūtas Abajas pieteikumu, kurā tika pieteikta sapulce, gājiens un pikets, kopā saukti par demonstrāciju, 22. augustā.

Dundagas novada pašvaldība izskatot demonstrācijas pieteikumu konstatēja dažādas nepilnības un neatbilstības: pieteikumā par sapulces, gājiena vai piketa rīkošanu nav norādīts notikums, saistībā ar kuru šis pasākums tiek rīkots. Līdz ar to, saskaņā ar likuma Par sapulcēm, gājieniem un piketiem 13. panta otro daļu nav ievērots minētā pasākuma pieteikuma nosacījuma termiņš, kurā var iesniegt šāda veida pieteikumu pašvaldībai. Demonstrācijas norādītais  gājiens sākot no  Ernesta Dinsberga ielas uz Talsu ielu un pa Pils ielu var apgrūtināt darbu medicīnas iestādei SIA «Dundagas veselības centrs», citiem iedzīvotājiem, uzņēmējiem un Dundagas viesiem. Pieteikumā norādīta speciāla iekārta — megafons, kuru iecerēts lietot pasākumā pie Dundagas novada domes ēkas Dundagā Pils ielā 5-1.Tā izmantošana var būtiski apgrūtināt pašvaldības un domes darbu. Tāpat,  arī  demonstrāciju pasākuma kārtības uzturētāji nav pievienojuši izziņu no Sodu reģistra.

20. augustā izpilddirektore Janita Vanda Valtere sazinājās ar Rūtu Abaju un vienojās par tikšanos pašvaldībā 21. augustā plkst. 9.00, lai pārrunātu minētā pasākuma gaitu. 21. augustā uz sarunām ieradās Rūta Abaja, Aldons Zumbergs un Jānis Dambītis. Pašvaldību pārstāvēja izpilddirektore Janita Vanda Valtere, domes priekšsēdētājs Aldis Felts un pašvaldības policists Jānis Skujiņš. Sarunu gaita tika fiksēta audioierakstos. Dalībnieki vienojās par 22. augusta pasākuma norisi, veidu un formātu. Demonstrācijas pasākuma pārstāvji apņēmās ievērot un pildīt mutisko vienošanos, kura fiksēta audioierakstos.

 

Sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Pavlovska-Dišlere

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kārtība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com