Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Darbu uzsāk biznesa inkubatori 05.10.2016. plkst. 00.05

No 1. IX darbu uzsākuši 15 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori, arī Talsos. Paredzēts, ka Talsu biznesa inkubatora pakalpojumi būs pieejami Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novada uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem.

 Inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.

Jaunajā inkubatoru programmā būs pieejama arī tā saucamā pirmsinkubācija — uzņēmēji varēs testēt savas biznesa idejas un saņemt konsultācijas. Katrā biznesa inkubatorā paredzēts veidot koprades telpu jeb open-office, kur gan pirmsinkubācijas procesā, gan arī pēc uzņemšanas inkubatorā varēs gan strādāt, gan tikties ar klientiem, gan arī veidot īpašu vidi pieredzes apmaiņai.

Inkubatorā uzņēmumi varēs saņemt visu vajadzīgo atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai. Visiem pakalpojumiem piemēros 50% līdzfinansējumu, proti, uzņēmumam no pakalpojuma kopējās vērtības vajadzēs segt tikai 50%, inkubators nosegs otru pakalpojuma vērtības daļu — arī 50%. Jāpiebilst, ka pakalpojumi, kas būs pieejami fiziskām personām un uzņēmējiem pirmsinkubācijā, piemēram, biznesa idejas novērtējums, konsultācijas, semināri par uzņēmējdarbības attīstību u.c., būs bezmaksas, t.i., inkubators šos pakalpojumus pilnībā finansēs.

Plānots, ka pieteikumus uzņemšanai biznesa inkubatorā varēs iesniegt jau oktobra beigās. Informāciju par pieteikšanās kārtību inkubatorā un citas svarīgas ziņas tuvākajā laikā publicēs LIAA interneta lapā www.liaa.gov.lv.

LIAA biznesa inkubatorus finansē projektā «Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators».

 

Saziņai:

Dagmāra Dreiškena, Talsu biznesa inkubatora vadītāja
Biznesa inkubatoru departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

 

Krišjāņa Valdemāra iela 17 a, Talsi (Kinoteātra ēka)

Tālrunis: +371 62400904
Mob. tālrunis: +371 28659444

e-pasts: dagmara.dreiskena@liaa.gov.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Paziņojums par darba uzsākšanu
Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com