Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Covid -19 sertifikātu saņemšana Dundagas klientu apkalpošanas centrā 19.06.2021. plkst. 11.54

No 16. jūnija iedzīvotāji, kas neizmanto internetu, savus digitālos Covid-19 sertifikātus var saņemt arī Dundagas valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā (KAC) pašvaldības administratīvajā ēkā Pils ielā 5-1, Dundagā.

Pirms došanās uz KAC, lūdzam vispirms sazināties ar klientu apkalpošanas speciālisti pa tālruni 29181093, lai precizētu un vienotos par konkrēto dienu un laiku. Obligāti līdzi ir jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai personas apliecība) identitātes pārbaudei, kā arī  klientu apkalpošanas centrā būs jāaizpilda un jāparaksta speciālpilnvaras veidlapa ar kuru pilnvarosiet KAC speciālisti e-pakalpojuma «Sadarbspējīga COVID-19 vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikāta saņemšana», kā arī sadarbspējīga COVID-19 vakcinācijas, testēšanas un pārslimošanas sertifikāta pieprasīšanu klienta vārdā un izsniegšanu papīra formātā.

Sniedzam atbalstu arī tiem klientiem, kuriem ir autentificēšanās līdzekļi (internetbanka, IeD u.c.), bet nav iespēju izdrukāt COVID-19 sertifikātu. To var izdarīt klientu apkalpošanas centrā.

Sīkākas ziņas skatiet arī https://covid19.gov.lv/index.php/covid-19/par-covid-19/digitalais-covid-19-sertifikats !

 

No 1. jūnija ikvienam ir iespēja tīmekļvietnē covid19sertifikats.lv elektroniski iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

 

Dace Kurpniece,
Dundagas VPVKAC klientu apkalpošanas speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
veselība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com