Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

„Cirks klimatam” izsludina pieteikšanos laboratorijai jauniešiem „Kustība, vide un aktīvisms” 17.02.2023. plkst. 15.55

„Cirks klimatam” izsludina pieteikšanos cirka laboratorijai. Jaunieši var pieteikties līdz 19. februāra vakaram. Ja tev ir 14-18 gadi, interesē daba un klimata jautājumi, teātris, cirks, kustība un māksla, pievienojies cirka laboratorijā šī gada martā.

Laboratorijā kopā ar māksliniekiem no Latvijas un Norvēģijas būs iespējams apgūt cirka akrobātiku, dejas un teātra tehnikas, piedalīties diskusijās un veidot mākslas darbus par klimata pārmaiņu jautājumiem.

Laboratorija „Kustība, vide un aktīvisms” norisināsies Dundagas pilī no 10. līdz 13. martam. Dalība, maltītes, nakšņošana un transports tiks nodrošināts bez maksas. Laboratorijas notiks angļu valodā. Pieteikšanās pieejama šeit.

Cirks klimatam” projekta galvenais mērķis ir Latvijas reģionos radīt telpu, kurā satikties jauniešiem, māksliniekiem un vides ekspertiem, lai sadarbojoties izprastu un apgūtu mākslas aktīvismu kā radošu procesu un iespējamu reakciju uz klimata pārmaiņām. Ar Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) grantu atbalstu VSIA  „Rīgas cirks” un Norvēģijas cirka mākslinieku apvienība „Acting for Climate” 2022. gada martā uzsāka starptautisku sadarbības projektu  „Cirks klimatam”, kura pamatuzstādījums ir izprast kolektīvo spēku, ko spēj piedāvāt multidisciplinārā pieeja izglītībā, mākslā un aktīvismā.

Zane Volkinšteine,
VSIA „Rīgas cirks” komunikācijas projektu vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com