Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Cīnoties vairākās frontēs 17.02.2020. plkst. 09.14

14. februārī Talsu Valsts ģimnāzijas telpās notika Talsu sākumskolas atklātais čempionāts šahā, kurā līdztekus mājiniekiem, ventspilniekiem un kuldīdzniekiem spēlēja arī pieci Dundagas vidusskolas šaha pulciņa dalībnieki.

Joprojām visi mūsējie vēl nebija nokārtojuši rēķinus ar vīrusiem, taču spēki vēl bija jāsadala arī starp matemātikas olimpiādi un šaha sacensībām, jo abas notika vienlaikus. Tas ir tikai dabiski, ka šahisti ir labi matemātiķi (un otrādi!), līdz ar to šaha turnīrā piedalījāmies drīzāk ar otro sastāvu. Tomēr arī šajā reizē tikām pie divām godalgām.

Abas medaļas jaunie dundadznieki izcīnīja iesācēju grupā, kurā spēkiem mērojās 26 dalībnieki. Valteram Napskim 5 punkti 7 kārtās deva 3. vietu zēnu konkurencē un augsto 4. vietu kopvērtējumā. Katrīnai Sārai Kristiņai 4 punkti ļāva ierindoties 11. vietā kopvērtējumā, taču “vīrišķīgā” sastāva dēļ Katrīna ieguva 2. vietu meiteņu vērtējumā.

Savukārt IV sporta klases grupā pa 3 punktiem ieguva Anna Rebeka Irbe un Marija Hanna Kristiņa. Anna bija 6. labākā starp meitenēm, Marija – 7. Kārlis Beidiņš ar 2,5 punktiem bija astotais zēnu konkurencē.

Visi dalībnieki arī dabūja nelielas saldumu balvas, un bešā nepalika arī bērnu skolotāji. Paldies Talsu Valsts ģimnāzijai par laipno uzņemšanu, atsevišķa pateicība Talsu bērnu skolotājai Maijai Aveniņai!

Jau 4. martā dundadznieki pilī uzņems sava atklātā čempionāta dalībniekus, kurā piedalīsies visi mūsu jaunie šaha draugi no Kurzemes.

Alnis Auziņš, vidusskolas šaha pulciņa vadītājs

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com