Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ceļvedis biznesa attīstībai — mājražotājiem, pārtikas ražotājiem un vietējās pārtikas izplatītāju tīkla veidotājiem 21.11.2019. plkst. 14.07

13. novembrī Rīgā notika praktiskais seminārs diskusija «Kā izplatīt vietējo pārtiku bizness — biznesam (B2B) tīklā».

Seminārā piedalījās vietējās pārtikas ražotāji un to apvienojošās organizācijas, kā arī vietējās pārtikas izplatītāji, kooperatīvo sabiedrību un citu mazo pārtikas produktu ražotāju apvienojošās organizācijas. Aktīvas diskusijas notika par projektā «Baltic Sea Food» rastajiem risinājumiem vietējās pārtikas ražotāju atbalstam Baltijas jūras reģiona lauku teritorijās.

Seminārā piedalījās ap 50 dalībnieku no dažādiem Latvijas reģioniem, kas ir apliecinājums projekta tematikas aktualitātei. Projekta ietvaros ir izstrādāta ilgtermiņa stratēģija un darbības plāns LPKS «Kuldīgas labumi». Tā pamatā ir klientu aptaujas rezultāti par mazo ražotāju un mājražotāju produkcijas iegādi, uzņēmuma stirpo un vājo pušu, kā arī dažādu attīstības iespēju izvērtējums. Īpaša uzmanība pievērsta B2B modeļa attīstības iespējām. Projekta ietvaros izstrādātā stratēģija un operatīvais plāns var kalpot kā piemērs ikvienam uzņēmumam, kas plāno uzsākt savu biznesu vai attīstīt B2B modeli noieta tirgus un savas darbības sfēras paplašināšanai.  

Lasiet sīkāk klāt pievienotajā preses paziņojumā!

Logotipi

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com