Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Caur Undžavas mežiem pie lībiešiem!» 28.05.2014. plkst. 10.05

Slīteres Ceļotāju dienas mūsu novadā notiks piekto reizi, tātad jau maza jubileja! Protams, izvērstu programmu, kā parasti, lūkojiet tiešsaistē http://sliteresdiena.wordpress.com. Te gribam pievērst uzmanību tām norisēm, kas iecerētas pirmo reizi.

Kolkas pusē jaunums ir iepazīstināšana ar bāku vēsturi Dženetas Marinskas lūkojumā, savukārt divi jaunumi saistās ar Zēņu dīķi (par šo projektu ceram rakstīt nākamajā avīzē). Projekta pārzinātājs Oskars Sproģis interesentiem pastāstīs par jaunajām takām  un ierādīs, kā mīt pedāļus ūdens velosipēdiem.

Mazirbes apkaimē zinātkāros aicinās maršruts Pa vilka pēdām kopā ar Vilni Skuju, toties Kristaps Vilks pa vilka pēdām neies, bet vienkārši mācīs orientēties mežā. Ina Brauna iepazīstinās ar Mazirbes Balto kāpu, savukārt Rūta Abaja — ar jūras piekrasti. Zartapu gravu raksti būs Daiņa Ozola pārziņā, par dzīvi piekrastē burinieku laikos vēstīs Raits Čakstiņš, Lībiešu valodas darbnīcā uzrunās Jānis Mednis, Mazirbes Stūrīšos līdztekus zināmajai senlietu kolekcijai priecēs bumbiereņu izstāde. Lībiešu tautas namā atklās izstādi, bet jaunumu jaunums ir lielvakarēšana 31. maija pievakarē.

Ar četriem jaunumiem iepriecinās Šlītere: pa dabiskajām pļavām vedīs Dace Sāmīte un Solvita Rūsiņa, ar Ozola namiņu iepazīstinās Andra Ratkeviča, izzinošo darbnīcu par sūnām vadīs Ilze Čakare, bet par pasīvo māju, iespējams, konsultēs arhitekts Ervīns Krauklis.

Pilna ceļotāju dienas programma — http://sliteresdiena.wordpress.com

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com