Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Burtu skolas noslēgums 27.05.2016. plkst. 11.01

25. V Mazajā skolā, piedaloties dzejniecei Inesei Zanderei un māksliniecei Ūnai Laukmanei,  noslēdzās Dundagas bērnu dienas centra Mājas rīkotā Burtu skola, kas aizsākās mācību gada sākumā septembrī.

Burtu skola iekļāvās Māju īstenotajā Borisa un Ināras Teterevu fonda projektā Sasiesim kopā lielus un mazus!, kas arī tūlīt finišēs. Burtu skolas pamatā — Ineses Zanderes dzejoļu krājums Diegu burti. Tajā katram latviešu alfabēta burtam ir pieskaņots kāds jokains dzejolītis. Burtu skolas dalībnieki, Mazās skolas audzēkņi un Māju apmeklētāji, tos arī visu mācību gadu čakli mācījās, tā krājot sev saldumpunktus. Līdztekus tam kopā ar Daigu Miķelsoni bērni trenējās dažādus burtdzejoļus izdejot un izdziedāt.

Burtu skolas noslēgumā Mazajā skolā, piedaloties arī dzejniecei un māksliniecei, bērni rādija savu māku, un mazliet no savām prasmēm atklāja arī abas viešņas. Pēc priekšnesumeksāmena, ko visi sekmīgi nokārtoja, notika savstarpēja apdāvināšanās — balviņas ieguva gan bērni, gan ciemītes, kurām tika diskos ierakstīta lielā burtzīmējumu grāmata. Tās svarīgo oriģinālu, ko bērni visu mācību gadu bija tapinājuši mākslas skolotājas Ausmas Goldbergas vadībā, autori uzdāvināja Dunadagas bibliotēkai, savukārt burtklučus, kas lieti noderēja eksāmenā, — bērnudārzam Kurzemīte. Lai aug nākamie burtmīļi!

Noslēgumā Mājās kliņģera gabali un sulas glāzes tika gan viešņām, gan Alfai un viņas komandai — Zintai un Dzintrai, gan pašiem Burtu skolas jaunizceptajiem absolventiem.

Vairāk nākamajā Dundadzniekā.

Alnis Auziņš

Viljama Dāvidsona foto

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Burtu skolas noslēgums

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com