Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Biznesa spēļu konkursā 06.03.2017. plkst. 11.06

3. martā Saldū mūsu skolas projekta «Esi līderis!» dalībnieki piedalījās Kurzemes reģiona biznesa spēļu konkursā «Ceļš uz bagātību».

Mūsu skolu pārstāvēja 2 komandas: 10. klases «Dundžiņi» (Māra Sila, Ernests Tropiņš un Kārlis Gerdiņš) un 11. klases «Prāta spēks» (Marta Freimute un Loreta Bergmane). Jauniešiem tā bija lieliska iespēja un pieredze izspēlēt simulācijas spēli, būt neatkarīgiem ekspertiem, vērtējot maiznīcas «Liepkalni» loģistikas pakalpojumu nepieciešamību un pasūtījuma apgrozījuma palielināšanu. Lai varētu uzsākt pētījumu, vajadzēja ieguldīt «naudu» un strādāt ar to, palielināt apgrozījumu, izvēlēties pareizo stratēģiju. Secinājums — brauksim nākamajā gadā, apgūsim biznesa iemaņas jau tagad!

Inese Freimute,
direktora vietniece izglītības jomā

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com