Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Biznesa inkubatori aicina 02.11.2016. plkst. 17.00

No 1. IX darbu uzsākuši 15 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori, arī Talsos. Talsu biznesa inkubatora pakalpojumi būs pieejami Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novada uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem. Pieteikumus uzņemšanai plānots pieņemt novembrī.

Inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai vajadzīgo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.

Jaunajā inkubatoru programmā būs pieejama arī tā saucamā pirmsinkubācija — uzņēmēji varēs pārbaudīt savas biznesa idejas un konsultēties. Katrā biznesa inkubatorā izveidos koprades telpu, kur gan pirmsinkubācijas procesā, gan arī pēc uzņemšanas inkubatorā varēs gan strādāt, gan tikties ar klientiem, gan arī veidot īpašu vidi pieredzes apmaiņai.

Inkubatorā uzņēmumi saņems visu vajadzīgo atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai. Visiem pakalpojumiem piemēros 50% līdzfinansējumu, proti, uzņēmumam no pakalpojuma kopējās vērtības vajadzēs maksāt tikai pusi, inkubators attiecīgi nosegs otru pakalpojuma vērtības daļu, arī pusi. Jāpiebilst, ka visi pakalpojumi, kas būs pieejami fiziskām personām un uzņēmējiem pirmsinkubācijā, piemēram, biznesa idejas novērtējums, konsultācijas, semināri par uzņēmējdarbības attīstību u.c., būs bezmaksas, t. i., inkubators šos pakalpojumus finansēs pilnībā.

Plānots, ka pieteikumus uzņemšanai biznesa inkubatorā varēs iesniegt novembrī. Informācija par pieteikšanās kārtību inkubatorā un citas svarīgas ziņas tuvākajā laikā publicēs LIAA interneta lapā www.liaa.gov.lv.

LIAA biznesa inkubatorus finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators.

Dagmāra Dreiškena, Talsu biznesa inkubatora vadītāja
Biznesa inkubatoru departaments, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Krišjānis Valdemāra iela 17 a, Talsi (kinoteātra ēka)

Biznesa inkubatora logotipi

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com