Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Bērnu ar invaliditāti vecākus aicina pieteikties sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai 28.09.2017. plkst. 13.47

Vecākus, kuru bērniem ar invaliditāti projektā «Kurzeme visiem» ir izvērtētas individuālās vajadzības un izveidoti individuālie atbalsta plāni, aicina izvēlēties nepieciešamākos no rekomendētajiem pakalpojumiem un pieteikties to saņemšanai pašvaldības sociālajā dienestā.

Kurzeme visiem logotipu rinda

Vecāki pieteikt savu bērnu vajadzību izvērtēšanai un atbalsta plāna izstrādei varēja no 2016. gada augusta līdz pat 2017. gada janvārim pašvaldību sociālajos dienestos visā Kurzemē. Kopumā pašlaik Kurzemē ir izstrādāti individuālie atbalsta plāni 277 bērniem ar invaliditāti, tajos iekļaujot rekomendācijas par bērna ikdienas vajadzībām un attīstībai nepieciešamajiem pakalpojumiem, tai skaitā atbalsta pakalpojumiem vecākiem. Vajadzību izvērtēšanā iesaistītie speciālisti (sociālais darbinieks, psihologs, fizioterapeits un/vai ergoterapeits) norādījuši uz vairāk kā 40 dažādiem sabiedrībā balstītiem sociāliem un vispārējiem pakalpojumiem, kuru pieejamība Kurzemē būtu vēlama bērnu ar funkcionālajiem traucējumiem un viņu ģimenu dzīves kvalitātes uzlabošanai.  

Katra ģimene no atbalsta plānā rekomendētajiem pakalpojumiem bez maksas var saņemt četrus pakalpojumus bērnam un divus vecākiem. Lai  pašvaldība varētu sākt organizēt izvēlēto pakalpojumu sniegšanu, aicinām vecākus doties uz pašvaldības sociālo dienestu ar iesniegumu par nepieciešamajiem sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem.

 

Projektu «Kurzeme visiem» īsteno Kurzemē līdz 2022. gadam kā daļu no Latvijā notiekošā deinstitucionalizācijas  procesa, kura būtība ir  ilgtermiņā radīt tādu sociālo pakalpojumu un atbalsta sistēmu, kas sniedz sabiedrībā balstītus pakalpojumus un maksimāli samazina ilgstošas sociālās aprūpes iestādēs esošo personu skaitu.  

Lai saņemtu papildu informāciju, aicinām sazināties ar projekta «Kurzeme visiem» vadītāju Ingu Kalniņu, tālr. 27008743, inga.kalnina@kurzemesregions.lv

 

Inese Siliņa,
projekta «Kurzeme visiem» sabiedrisko attiecību speciāliste
inese.silina@kurzemesregions.lv

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
Kurzeme visiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com