Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Baso pēdu maratons 17.08.2015. plkst. 11.20

Šogad jau trešo reizi notiks baso pēdu ultramaratons gar jūras krastu no Mazirbes līdz Rojai.

Aicinām apskriet Kolkas ragu un iesakām to darīt basām kājām, jo baskājus vērtēs atsevišķi. Krasts ir smilšains, bez akmeņiem, upes ir pārbrienamas, un distance līdzjutējiem ērti pieejama, lai atbalstītu un uzmundrinātu.

Distances: 53 km, 34 km un 11 km.
Laiks: 2015. gada 29. augusts.

Pēc lieliski pavadītas dienas šajā pat vakarā notiks Senās uguns nakts, kad saulrieta laikā Baltijas jūras krastā aicina iedegt ugunskurus, simbolizējot apņemšanos rūpēties par Baltijas jūru.

Pieteikties tiešsaistē http://bbultramarathon.com/pieteikties/

 

 

 

Esam priecīgi pavēstīt, ka šogad – jau trešo reizi Baltijā – notiks baso pēdu ultramaratons gar Baltijas jūras krasta līniju no Mazirbes līdz Rojai.

Aicinām apskriet Kolkas ragu un iesakām to darīt basām kājām, jo skrējēju vērtēšana notiks atsevišķi tiem, kas skries basām pēdām. Krasts ir smilšains, bez akmeņiem, upes šajā posmā ir brienamas, un distance līdzjutējiem ērti pieejama, lai atbalstītu un uzmundrinātu.

Norises vieta: Mazirbe – Roja
Distances: 53 km, 34 km un 11 km
Laiks: 2015. gada 29. augusts

Pēc lieliski pavadītas dienas vakarā būs iespēja atpūsties pie ugunskura, jo šajā pat vakarā notiks Senās uguns nakts, kad saulrieta laikā Baltijas jūras krastā ikviens tiek aicināts iedegt ugunskuru, simbolizējot apņemšanos rūpēties par Baltijas jūru un vienlaicīgi atvadoties no vasaras.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com