Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Baibai Šuvcānei — Aleksandra Pelēča prēmija! 11.04.2016. plkst. 11.52

10. IV Talsu Galvenajā bibliotēkā mūsu novadniece Baiba Šuvcāne saņēma Aleksandra Pelēča prēmiju par savu grāmatu Sauc par Vaidi mūsu ciemu.

Talsu pilsētas domes 2000. gadā iedibināto prēmiju par mākslinieciski augstvērtīgiem darbiem prozā, dzejā, publicistikā un literatūrzinātnē, kas veltīti Talsu, Dundagas, Mērsraga un Rojas novadam, mūsu lībiešu kultūras pētniece ieguvusi jau otro reizi. 2012. gadā B. Šuvcāne saņēma A. Pelēča prēmiju par grāmatu Senais lībiešu ciems Kolka.

Šogad A. Pelēča literārajai prēmijai līdztekus B. Šuvcānes grāmatai bija izvirzīti vēl šādi darbi: Viļņa Mitlera Dundznik valad, Guntara Cerava un Jāņa Vasiļevska Karavīra ceļš, Lidijas Leikumas Viena zeme, vieni ļaudis, nav vienāda valodiņ, Antras Grūbes Talsu Valsts ģimnāzijas neprātības un asprātības, Intas Metuzāles Talsu dendroloģiskais parks, Anša Druviņa fotoalbums Talsi — kalnu un ezeru pilsēta, Friča Kristapsona (Vīksnas) Senlolots sapnis un Annas Skaidrītes Gailītes Tilts starp horizontiem.

Apsveicam mūsu novada pētnieci, dokumentētāju un daudzinātāju!

Alnis Auziņš

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com