Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atvērto durvju dienas invalīdiem 19.10.2017. plkst. 10.16

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Eiropas darba devēju dienās  no 30.oktobra līdz 10. novembrim aicina darba devējus, kas vēlas dot darba iespējas personām ar invaliditāti vai iepazīstināt ar darba vidi savā nozarē, piedalīties atvērto durvju dienās.

Ierosmes mērķis ir sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.

Pasākumā NVA organizēs darba meklētāju ar invaliditāti viesošanos uzņēmumos un iestādēs ar darba devēju saskaņotā laikā. Darba devēji iepazīstinās darba meklētājus ar iespējamo darbavietu, kolektīvu un darba pienākumiem.

Lai pieteiktos, darba devējam no 5. līdz 25. oktobrim jāiesniedz pieteikums (veidlapa pielikumā) NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā plānota potenciālā darba vieta (saraksts pielikumā).

Lai pieteiktos NVA nereģistrēti darba meklētāji ar invaliditāti, no 12. līdz 27.oktobrim jāpiesakās NVA filiālē, aizpildot pieteikumu (veidlapa pielikumā).

Kontaktpersona NVA Talsu filiālē ir nodarbinātības aģente Iveta Riķīte, tālrunis 63224653, mob. tālruņi 22015030, 22020673, e-pasts: iveta.rikite@nva.gov.lv

Ina Mežavilka
Talsu filiāles nodarbinātības organizatore

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Personas pieteikums
Darba devēja pieteikums
Atslēgvārdi
sabiedrība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com