Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atvērtās dienas laukos 2016 21.03.2016. plkst. 09.09

Jau trešo gadu «Lauku ceļotājs» pavasari sagaida ar akciju «Atvērtās dienas laukos», aicinot ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju tai pievienoties un kopīgi daudzināt Latvijas laukus un savus audzētos, ražotos produktus.

Akcija jau kļuvusi par tradīciju — iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko ikdienā tūrists var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust Latvijas laukos.

2016. gada akcija «Atvērtās dienas laukos» notiks sestdien, 14. V, bet varat piedalīties arī vairākas dienas. Aicinām pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to «Lauku ceļotājam» līdz 28. III uz e-pastu lauku@celotajs.lv.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt pa tel. 67617600 Katrīnai.

Kā ierasts, lai piedalītos akcijā, ikviens dalībnieks — lauku tūrisma uzņēmējs — akcijai izstrādā šīs dienas īpašo piedāvājumu, kas ietver draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes. Lai gūtu ieskatu idejām, aicinām apskatīt iepriekšējās akcijas interneta lapu ar dalībnieku piedāvājumiem. Jaunais akcijas piedāvājums jāieraksta pieteikuma anketā.

Piesakoties akcijā, akcijas dalībnieks apņemas 14. V no plkst. 10.00 līdz 18.00 uzņemt akcijas apmeklētājus un nodrošināt savu piedāvājumu. Ar visiem, kas kļūs par akcijas dalībniekiem, sazināsimies, kā arī izsūtīsim akcijas materiālus pa pastu.

Akcija notiek ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas finansiālu atbalstu.

Informācijas avots: «Lauku ceļotājs» http://www.celotajs.lv/lv/news/item/view/559

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com