Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atkritumu savākšana posmā Sīkrags—Vaide 10.08.2021. plkst. 08.41

No 1. jūlija mainīta sadzīves atkritumu konteineru izvešanas un marķēto maisu savākšanas kārtība Kolkas pagasta piejūras ciemos.

Turpmāk atkritumu apsaimniekošanu Kolkas pagasta piejūras ciemos nodrošinās SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»».

Lai saņemtu šo pakalpojumu

Plakāts


  •  Katrai mājsaimniecībai ir jāslēdz līgums ar SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»». To var izdarīt uzņēmuma birojā Anša Lerha-Puškaiša ielā 6 Talsos (darba dienās plkst. 9.00–17.00, tālrunis 63223306, e-pasts info@piejuraatkritumi.lv).
  • No 1. augusta līdz 15. oktobrim sadzīves atkritumu konteinerus izvedīs un marķētos maisus savāks  katru ceturtdienu.
  • Iedzīvotāji un uzņēmēji, kas ir iegādājušies SIA «AAS «PIEJŪRA»» marķētos maisus nešķirotiem sadzīves atkritumiem, šos maisus varēs izvietot, katru ceturtdienu līdz plkst. 8.00 specializētās atkritumu savākšanas mašīnas maršrutā vai konteineros, kas paredzēti marķēto maisu izvietošanai. Skatiet maršrutus pielikumā pievienotajās kartēs!
  • Mazirbē tiks papildus izvietoti šķiroto atkritumu konteineri.
  • Aicinām iedzīvotājus un uzņēmējus, kas ir noslēguši līgumus ar SIA «AAS «PIEJŪRA»»  par nešķirotu sadzīves atkritumu savākšanu konteineros, informēt sabiedrības darbiniekus, rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@piejuraatkritumi.lv, vai zvanot uz tālruni 63123306, par nepieciešamību veikt konteineru iztukšošanu biežāk (piem. katru ceturtdienu) nekā norādīts līgumā pievienotajā grafikā.
 

Lai informētu iedzīvotājus par izmaiņām atkritumu apsaimniekošanas jomā, SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»» nodrošinās informatīvu bukletu izplatīšanu. Ikviens neskaidrību gadījumos aicināts sazināties ar Kolkas pagasta pārvaldes vadītāju pienākumu izpildītāju Evu Frišenfeldi (tālrunis  63220551, 26324975).

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Plakāts
Plakāts
Maršrutu shēmas
Atslēgvārdi
atkritumu apsaimniekošana
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com