Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atklāj novada «pērles» un piesaki pretendentus konkursā «Radi Talsu novadam!»! 28.04.2022. plkst. 16.04

Talsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties konkursā «Radi Talsu novadam!», lai atklātu novada skaistākās sētas, sakoptākos īpašumus un radošākos ļaudis. Pretendentus 12 nominācijās līdz 17. jūnijam var izvirzīt ikviens novada iedzīvotājs, sazinoties ar attiecīgo pilsētu vai pagastu pārvaldi.

Konkurss «Radi Talsu novadam!» pagājušajā gadā pirmo reizi notika apvienotajā Talsu novada teritorijā, apliecinot, ka ikkatrā pilsētā un pagastā ir atrodamas vēl līdz šim neatklātas pērles un aktīvi un radoši vietējie iedzīvotāji.

Pretendentus līdz 17. jūnijam, vēršoties attiecīgajā pilsētas vai pagasta pārvaldē, iespējams izvirzīt 12 nominācijās, tā dodot iespēju katrai pilsētai un pagastam izvēlēties atbilstošākās: «Sakoptākā privātmāja», «Ģimenēm un bērniem draudzīgākais pagalms», «Sakoptākā vēsturiskā ēka», «Veiksmīgākās ēkas pārvērtības», «Degradētas teritorijas atjaunošana», «Skaistākais balkons», «Gaumīgākais skatlogs un/vai ieejas mezgls», «Aktīvākā organizācija», «Čaklākais mājražotājs», «Radošākais novadnieks», «Vides vērtība», «Gada jaunums».

Konkursā nevar tikt izvirzītas pašvaldības iestādes un struktūrvienības, bet pretendentu vērtēšana paredzēta no 6. jūlija līdz 16. augustam. Vērtēšanas komisijā darbosies Talsu novada pašvaldības izpilddirektore, attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas, sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas, kultūras un sporta attīstības nodaļas tūrisma daļas, būvvaldes pārstāvji un biedrību «Talsu partnerība» un «Ziemeļkurzemes biznesa asociācija» pārstāvji.

Noslēguma pasākums un uzvarētāju paziņošana paredzēta 7. oktobrī.

 

Inita Fedko,
Talsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
konkurss
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com