Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atjaunota satiksme pāri Pils ielas tiltam Dundagā 29.12.2021. plkst. 20.19

Kopš jūlija Dundagā tiek īstenots projekts «Pils ielas tilta Dundagā pārbūve». Patlaban tilta pārbūves darbi projektā ir veikti tādā apjomā, lai nodrošinātu transportlīdzekļu un gājēju satiksmi pāri tiltam.

Šobrīd ir atjaunoti tilta balsti, veikta tilta virsmas hidroizolācija un ieklāts jauns asfaltbetona segums, kā arī izbūvēta lietus ūdens novadīšanas sistēma. Tiltam ir izbūvētas jaunas koka margas un ierīkots apgaismojums ar vēsturiska izskata laternām metāla stabos. Vienā braucamās daļas pusē izbūvēts gājēju celiņš 1,45 m platumā.

Projekta labiekārtošanas darbi plānoti pavasarī, kad iestāsies darbiem piemēroti laika apstākļi, bet ne vēlāk kā līdz 1. jūnijam.

Lai gan tilts šobrīd ir nodots pagaidu ekspluatācijā, pārbūves darbi ir pabeigti tādā apjomā, lai atjaunotu transportlīdzekļu un gājēju satiksmi pāri tiltam.

Projekta kopējās izmaksas ir 312 464,00 €.

Projekta mērķis bija pārbūvēt Pils ielas tiltu, lai nodrošinātu tā ilgizturību un satiksmes drošību, gādātu par ērtu piekļūšanu publiski pieejamām ēkām, kā arī atjaunotu svarīgu tilta funkciju — vizuāli sasaistītu Dundagas pili un parku, jo tilts ir Dundagas vēsturiskā centra — Dundagas muižas kompleksa — sastāvdaļa un cilvēku iecienīta apmeklēšanas vieta.

Linda Pavlovska-Dišlere

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com