Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atjaunota Dundagas novada volejbola komanda 29.09.2017. plkst. 10.33

Pirms dažiem gadiem, kad pārtraucu rūpes par volejbola komandas «Ziemeļkurzeme» pastāvēšanu valsts mēroga turnīros, man nācās dzirdēt gan volejbolistu, gan interesentu viedokli par nepieciešamību to atjaunot. Tobrīd es par sportu Dundagā nebiju atbildīgs, biju noguris un vīlies, tāpēc arī nebiju plānojis to darīt. Situācija un mana atbildība šobrīd ir mainījušās. Tāpēc arī jautāju volejbolistiem, vai viņi vēl vēlas spodrināt Dundagas novada un volejbola prestižu. Nekavējoties saņēmu apstiprinošu atbildi un uzsākām sarunas. Vairāki uzrunātie spēlētāji, kuri jau bija atraduši vietu citās komandās uz šo iespēju raudzījās piesardzīgi un sastāva komplektācija veidojās nepārliecinoša. Šobrīd ir apvienots konkurētspējīgs komandas sastāvs un panākta vienošanās ar Ventspils volejbola klubu par sadarbību un Dundagas spēlētāju apmaiņu farmkluba ietvaros. Ja ir iespēja izdarīt ko labu un nozīmīgu, tad tas ir jādara — tika saņemta piekrišana no Latvijas volejbola federācijas un atbilstoši reglamentam komanda ir pieteikta Latvijas čempionāta Nacionālās līgas 2.grupā. Dundadzniekiem būs iespēja samērot savu meistarību ar volejbolistiem no Jūrmalas, Talsiem, Kuldīgas, Jēkabpils, Rēzeknes, Jelgavas, Madonas un Rīgas volejbola skolas. Komandas mērķis, protams, ir tikai viens — uzvara turnīrā un iekļūšana Nacionālās līgas augstākajā grupā.

Dundagas jauniešiem volejbola prasmes sporta specializācijā tiek veidotas jau skolas sporta nodarbībās, un šī komanda ir loģisks turpinājums to izaugsmei un pielietojumam. Tā ir sava veida atskaite skolas sporta pedagogu pacietīgajam un profesionālajam ieguldījumam, kurš, manuprāt, ir pelnījis tiešām augstu novērtējumu. Mēs visi būtu gandarīti, ja kāds no jauniešiem savā sportiskajā izaugsmē sasniegtu profesionālu līmeni un varētu ar to pelnīt. Zinu, ka par to sapņo ne viens vien jaunais sportists, tomēr bez līdzdalības oficiālu sacensību apritē un līdzvērtīgā konkurencē tas nav iespējams.

Komandas dalībnieku atsaucība rūpēties par novada prestižu lielā mērā sekmē uzticību un patriotismu arī jauniešos, kuriem tā vēl ir tikai nākotnes iespēja. Tāpēc novēlu gandarījumu, veiksmi un panākumus komandas dalībniekiem Kristam Dambergam, Andim Švāģerim, Matīsam Apsānam, Aldim Avotiņam, Aļģim Tomsonam, Edgaram Zingnikam, Kasparam Kristiņam, Aleksim Dēvitam, Ernestam Salcevičam, Akselam Niklāvam Balmanim, Jānim Māguram, Jēkabam Avotiņam, Matīsam Pētersonam, Askoldam Robertam Jāvaldam, Salvim Cielavam, Pēterim Aukmanim un visiem volejbola labvēļiem.

Pirmā turnīra spēle paredzēta 8. oktobrī Jūrmalā,bet pirmā mājas spēle Dundagas vidusskolas zālē 15. oktobrī 13.00. Komandas vārdā aicinu just līdzi savējiem. Plašāku informāciju par spēļu norisēm un rezultātiem iespējams lasīt Latvijas volejbola federācijas mājas lapā www.volejbols.lv.

Aldis Felts

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com