Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atbalstītie 2016. gada vietējo iniciatīvu projekti 30.05.2016. plkst. 16.27

Novada domes 27. V sēdē lēma par finansējuma piešķiršanu konkursā «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem». Šogad projektu konkursā bija pieteikušies seši pretendenti, no kuriem ar kopējo 3252,65 € finansējumu atbalstīja četrus.

Konkursa uzdevums ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un ierosmju īstenošanu novadā, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību dažādu jautājumu risināšanā, sekmējot viņu dzīves kvalitātes uzlabošanos, kā arī  veicināt sadarbību starp pašvaldību un pretendentiem.

Šogad projektu konkursa kopējais finansējums bija 5000 €. Biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas varēja pretendēt uz finansējuma saņemšanu vienam projektam, un tā apmērs nedrīkstēja pārsniegt 1000 €.

Ņemot vērā, ka visa projektiem paredzētā nauda vēl nav apgūta, jau tuvākajā laikā pašvaldība izsludinās papildu pieteikšanos uz konkursu.

Atbalstītie projekti

1. Biedrības «Miers» projekts «Bērnu izrādes Kolkā, Dundagā un Mazirbes Līvu svētkos» (969,00 €).

Projekta mērķis ir sniegt Kolkas, Mazirbes un Dundagas bērniem iespēju redzēt profesionālas teātra izrādes. Projektā plānots organizēt divas izrādes — Jaunā Rīgas teātra izrādi «Reiz bijanebija» un Dirty Deal teatro  «Mākoņi».  Mērķauditorija ir 4–8 gadus veci bērni un viņu vecāki.

2. Biedrības «Dundagas novada atbalsta biedrība» projekts «Rullē droši!» (804,65 €).

Projekta mērķis ir daudzināt aktīvu dzīvesveidu Dundagas novadā, uzstādot jaunus, vienota dizaina velostatīvus 50 velosipēdiem pie Dundagas vidusskolas ēkām Talsu ielā 18 un Saules ielā 8, uzlabojot velosipēdu novietoņu drošību.

3. Biedrības «Visvīdale» projekts «Mēs par veselīgu dzīvesveidu Vīdalē!» (518,00 €).

Projekta mērķis ir uzlabot  iedzīvotāju dzīves kvalitāti lauku apvidū. Projektā iegādāsies inventāru vingrošanas nodarbībām un nūjošanai, kā arī sarīkot sertificēta fizoterapeita vadītas 10 vingrošanas un 3 nūjošanas nodarbības.

4. Kolkas Jūras Zvaigznes Dievmātes Romas katoļu draudzes projekts «Kolkas Jūras Zvaigznes Dievmātes Romas katoļu baznīcas grīdas seguma nomaiņa. I posms.» (961,00 €).

Projekta mērķis ir nomainīt Kolkas katoļu baznīcas bojātās dēļu grīdas segumu baznīcas sakrālajai telpai un sakristejai (kopējā platība 100 m2).

 

Lejuplādējamie faili

Dundagas novada domes 26.05.2016. sēdes lēmums nr. 121 5. § «Par finansējuma piešķiršanu vietējo iniciatīvu projektiem 2016.gadā»


Lauris Laicāns,
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs,
tel. 63237857, mob. 28693477,
e-pasts: lauris.laicans@dundaga.lv

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
līdzdalība, projekti, NVO
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com