Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Apvienotā Latvijas Piekrastes pašvaldību apvienības un Piekrastes sadarbības un koordinācijas grupas sēde Dundagā 12.11.2014. plkst. 10.00

21. XI Dundagā notiks apvienotā Latvijas Piekrastes pašvaldību apvienības (LPPA) un Piekrastes sadarbības un koordinācijas grupas (PSKG) sēde.

LPPA ir pie pie Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) veidota apvienība, kas uz brīvprātības principiem apvienotu tās piekrastes vietējās pašvaldības, kuras ir iestājušās LPS. Tās mērķis ir apvienot visas piekrastes vietējā līmeņa pašvaldības kopīgu problēmu risināšanai un savu interešu aizstāvēšanai valsts līmenī.

PSKG ir izveidota, lai nodrošinātu sadarbību un viedokļu saskaņošanu starp valsts pārvaldes institūcijām, pašvaldībām, pētnieciskajām iestādēm un sabiedrību, īstenojot «Piekrastes telpiskās attīstības pamatnostādnes 2011.–2017.gadam».

Sapulces mērķis ir vienoties par ciešāku pašvaldību un valsts institūciju sadarbību piekrastes attīstībai, sagatavojot un īstenojot uz piekrasti specifiski attiecināmās Eiropas Savienības 2014.–2020. fondu aktivitātes, izstrādājot piekrastes publiskās infrastruktūras tematisko plānojumu, kā arī pārņemot publiskos ūdeņus vai pludmali pašvaldības valdījumā.

Sapulcē piedalīsies LPPA, LPS, PSKG, Kultūras ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, kā arī Zemkopības ministrijas pārstāvji.

Lauris Laicāns,
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājsDalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sēde
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com