Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aptauja par multifunkcionālo velotrasi Dundagā 17.01.2020. plkst. 10.50

Dundagas novada pašvaldība rīko aptauju, lai noskaidrotu novada iedzīvotāju viedokli par multifunkcionālas velo trases ar asfalta segumu projekta risinājumiem, kuri plānoti iesniegšanai ELFLA LEADER Latvijas lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākumā 19.2. «Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju» aktivitātē 19.2.2. «Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas».

Aptaujas anketa aizpildāma, norādot e-pasta adresi.

Iecerētā velotrases atrašanās vieta
Iecerētā velotrases atrašanās vieta

Multifunkcionālo velo trasi paredzēts izbūvēt Bānīša ielā 4, Dundagā, blakus Dundagas vidusskolas (Lielās skolas) sporta stadionam, pļavā pretī Sociālā dienesta jeb bijušās stacijas ēkai. Trase būs lielisks papildinājums blakus esošajai skeitrampai, kā arī atpūtas vietai Stacijas dārzs, veidojot veselu atpūtas kompleksu ar dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām vienkopus, veicinot pozitīvu attieksmi pret fiziski aktīvu dzīvesveidu kopumā.

Trase būs brīvi pieejama ikvienam iedzīvotājam jebkurā brīdī neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības, braukšanas prasmju līmeņa, jo tā būs speciāli konstruēta trase, kas sastāvēs no dažāda izmēra kalniņiem, virāžām un nelieliem tramplīniem.

Trasi veidos ar asfalta segumu, lai to varētu izmantot ar kalnu divriteņiem, bmx, skeitbordu, skrejriteņiem, skrituļslidām, u.c., kā arī nodrošinātu tās ilgtspējas risinājumu.

Ir izstrādātas divas trases skiču versijas. Ar anketas palīdzību vēlamies uzzināt jūsu viedokli trases vizualizācijas variantiem.•    Multitrases skiču variantam Nr. 1 asfalta segums ir 655 m², trases garums — 165 m.

 


 


•    Multitrases skiču variantam Nr. 2 asfalta segums ir 555 m², trases garums — 155 m.

 


Aizpildiet anketu tiešsaistē! https://forms.gle/AgzRJ3BQrt5B6KsDA

 

Informāciju sagatavoja Jurģis Rērihs,
Atttīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājs

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports, ELFLA projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com