Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aptauja par multifunkcionālo sporta un rekreācijas kompleksu Talsos 29.10.2020. plkst. 13.15

Talsu novada pašvaldība rīko aptauju par multifunkcionālā sporta un rekreācijas kompleksa izveidi Talsos, lai noskaidrotu Talsu un blakus novadu iedzīvotāju viedokli par kompleksa nepieciešamību teritorijas attīstībai un iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanai. Iegūtās atbildes ir anonīmas un tiks izmantotas pašvaldības informatīvajām vajadzībām.


Talsu novada pašvaldība jau ilgāku laiku strādā pie jauna attīstības projekta — Multifunkcionālā sporta un rekreācijas kompleksa izveides Talsos, kas būtu mūsdienu tehnoloģijās balstīts, energoefektīvs reģiona līmeņa multifunkcionāls sporta un rekreācijas komplekss iedzīvotāju veselības veicināšanai un sporta popularizēšanas, kā reģionāla, valsts un starptautisku sporta aktivitāšu rīkošanai.

Sporta aktivitātes ir ļoti būtiskas iedzīvotāju piesaistē novadam, iedzīvotāju veselības veicināšanā un uzlabošanā, veselīga dzīvesveida popularizēšanā un slimību profilaksē. Veselības veicināšana ir viens  no ieguldījumiem, kas ilgtermiņā atmaksājas kā sociālo izmaksu un slimību ārstēšanas izmaksu ietaupījums.Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
aptauja
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com