Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Apsveic Talsus, Sabili un Valdemārpili 106. jubilejā – dalies ar savu iemīļotākās kūkas recepti! 04.04.2023. plkst. 11.30

Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar konditoreju „Māsas”, sveicot Talsus, Sabili un Valdemārpili 106. jubilejā, aicina ikvienu aprīlī piedalīties īpašā svētku akcijā un dalīties ar savām mīļāko kūku receptēm, kopā savācot 106 kūku receptes no visa Talsu novada.

Kūkas simbolizē mīlestību un, kad vārdi kļuvuši nepiemēroti, tad kūkas pašas ir kā mīlestība: tām ir jāatdodas pavisam vai nemaz. Aicinām nodoties gastronomiskajai baudai un ar kūkām sveikt Talsus, Sabili un Valdemārpili 106. jubilejā!

Kādam šīs pilsētas ir dzimtās vietas un mājas, kādam – brīnišķīgs brīvdienu galamērķis, bet vēl kādam – iespēja satikt savus draugus, radus, paziņas un kolēģus. Viens ir skaidrs: vairāk nekā 10 000 iedzīvotājiem šīs pilsētas ir sirdī, tāpēc, godinot pilsētas un tām uzticīgos ļaudis, piedāvājam īpašu iespēju dalīties mīlestībā un harmonijā.

Ja tev ir kāda iemīļota kūkas recepte, tās fotogrāfijas un pūrā kāds īpašs stāsts par to – padalies! Sūti savas iecienītākās kūkas recepti Talsu novada pašvaldībai uz e-pastu info@talsi.lv vai vēstulē Talsu novada pašvaldības Facebook profilā, vai publicē to sociālajos medijos, izmantojot tēmturi #106kūkas.

Saldās un sāļās, ceptās un neceptās, treknās un liesās, kā arī mazās un lielās kūkas: to receptes gaidīsim līdz 30. aprīlim! Akcijas noslēgumā vienu no iesūtīto kūku receptēm gatavos un tā papildinās konditorejas „Māsas” sortimentu. Varbūt tieši tavu kūku būs iespējams iegādāties un nogaršot konditorejā „Māsas”? Maijā iesūtīto kūku receptes tiks apkopotas e-bukletā un ar tām būs iespējams iepazīties un pagatavot savā virtuvē ikkatram!

Kur tad liksies, „Māsās” tiksies!

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
svētki
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com