Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Apstiprināts pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs 30.07.2021. plkst. 08.11

Lai nodrošinātu to pilsētu un pagastu pārvalžu darbības nepārtrauktību un funkciju realizāciju, kur šobrīd ir vakanti pārvalžu vadītāju amati, Talsu novada pašvaldības izpilddirektore Ieva Krēķe ir izdevusi rīkojumus par pārvaldes vadītāju pienākumu izpildītājiem vakanču laikā.

Mērsraga pagasta pārvaldes vadītāja amata pienākumus uz laiku veic Laidzes pagasta un Vandzenes pagasta pārvaldes vadītāja Marika Grohjacka. Valdemārpils pilsētas un Ārlavas, Lubes un Īves pagasta pārvalžu vadītājs Andris Grīnbergs nodrošina Rojas pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildi, bet Dundagas pagasta pārvaldes saimnieciskā dienesta vadītājs Andris Kojro pilda Dundaga pagasta pārvaldes vadītāja amata pienākumus. Kolkas pagasta pārvaldes sekretāre Eva Frišenfelde veic Kolkas pagasta pārvaldes vadītāja amata pienākumus, bet Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldes vadītājs Zigmunds Brunavs nodrošina darbības nepārtrauktību un funkciju izpildi Stendes pilsētas, Lībagu, Strazdes, Virbu pagasta pārvaldēs.

Talsu novada pašvaldības iestāžu, struktūrvienību un kapitālsabiedrību darbības izvērtēšanas laika grafikā noteikts, ka vakanto pilsētu un pagastu pārvalžu vadītāju apstiprināšana plānota līdz 31. oktobrim.

Inita Fedko

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
pagasts
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com