Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Apstiprināta «Kurzemes kultūras programma 2019. gadā» 04.03.2019. plkst. 13.01

Apstiprināta a/s «Latvijas Valsts meži» un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā «Kurzemes kultūras programma 2019. gadā». Kurzemes plānošanas reģions līdz 29. martam pulksten 12.00 (sūtot pa pastu līdz 25. martam (pasta zīmogs)) pieņem pieteikumus Kurzemes kultūras programmā.

  
Kultūras programmas mērķis ir veicināt kultūras pieejamību sabiedrībai, organizējot projektu konkursus kultūras projektu atbalstam Kurzemes reģionā. Tā sasniegšanai finansiāli tiek atbalstīti reģionālas un vietējas nozīmes kultūras projekti, kuru īstenošanā noteiktas šādas prioritātes:

  • Kurzemes vēsturiskās kultūrtelpas unikalitātes un reģiona lokālā mantojuma savdabības saglabāšana;
  • Kurzemes kultūrtelpas līdzsvarotas un kvalitatīvas attīstības sekmēšana, veicinot kultūras pieejamību un sabiedrības līdzdalību kultūras vērtību radīšanā un saglabāšanā;
  • Kurzemes tradicionālās kultūras un kultūras mantojuma savdabības saglabāšana, pārmantošana un popularizēšana, iedzīvotāju lokālās identitātes stiprināšana;
  • sabiedrības radošums un līdzdalība lokālo kultūras procesu attīstībā, radot jaunas paliekošas vērtības, apvienojot tradicionālās vērtības/prasmes, to laikmetīgās izpausmes un tehnoloģiju iespējas.


Kurzemes kultūras programma ir teritoriāli paplašināta, konkursā pieņem projektu pieteikumus arī no Engures, Jaunpils, Kandavas un Tukuma novadiem.
 
Kultūras programmas projektu konkursā atbalstu var saņemt kultūras projekti, kurus plānots īstenot no 2019. gada 1. maija līdz 31. decembrim.
 

Projekta pieteikuma iesniegšana:

  1. Konkursa pieteikuma veidlapa un nolikums saņemami Kurzemes plānošanas reģiona interneta lapā http://www.kurzemesregions.lv.
  2. Projekta pieteikums jāiesniedz līdz 2019. gada 29. marta pulksten 12.00 dienā. Projekta pieteikums jāiesniedz KPR birojos vai jānosūta pa pastu, ņemot vērā, ka Kurzemes kultūras programmas projekts jāsaņem noteiktajos konkursa termiņos (pasta zīmogs — ne vēlāk kā 2019. gada 25. februāris).
  3. Projekta pieteikums konkursam noteiktajos termiņos jānosūta arī elektroniski (vienā failā PDF formātā, kas identisks iesniegtajam pieteikumam papīra formātā) uz kultura@kurzemesregions.lv, e-pastā obligāti norādot iesniedzēju un projekta nosaukumu.

Adreses pieteikuma iesniegšanai:  

Rīgā — Valguma iela 4a (ieeja no ēkas sāna), Rīga, LV 1048, 3.stāvs, darba dienās no 9:00 – 16:00, telefons 67331492, vai Kuldīgā — Baznīcas ielā 1, telefons 63322371

Pa pastu: KPR birojam Rīgā, Valguma iela 4a Rīga, LV 1048

Elektroniski: projekta pieteikumi jāiesniedz PDF formāta kā viens dokuments ar visiem pielikumiem, vēstules tēmā norādot saīsinātu projekta nosaukumu un iesniedzēju, (piemēram: Biedrība_Zieds_projekts_Pavasaris) un nosūtot uz e-pasta adresi kultura@kurzemesregions.lv.
 
Par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu iespējams konsultēties, sazinoties ar  Kurzemes kultūras programmas projekta vadītāju Terēzu Strautu, tel. 27020793, kultura@kurzemesregions.lv

Sīkāka informācija par projektu pieteikumu iesniegšanas kārtību: https://www.kurzemesregions.lv/apstiprinata-latvijas-valsts-mezu-un-vkkf-atbalstita-kurzemes-kulturas-programma-2019-gada/

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com