Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aprēķināts nekustamā īpašuma nodoklis 2019. gadam 29.01.2019. plkst. 11.36

Pašvaldība ir aprēķinājusi nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) 2019. gadam, un maksāšanas paziņojumus nosūtīs  nodokļa maksātājam vai tā pilnvarotai personai līdz 15. februārim  Ja maksāšanas paziņojums laikā nav saņemts, lūdzam par to informēt Dundagas novada pašvaldības NĪN administratoru.

Lai iegūtu aktuālo informāciju par nekustamā īpašuma nodokli, izmantojiet portālu www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv.

Ja nodokļa maksātājs nav deklarējis dzīvesvietu likumā noteiktā kārtībā un nav paziņojis adresi, kurā viņš ir sasniedzams, kā arī nodokļa maksātājs nav informējis par maksāšanas paziņojuma nesaņemšanu, maksāšanas paziņojumu nenosūta, bet NĪN aprēķins stājas spēkā 22. martā.

NĪN maksātājam – juridiskai personai – mēneša laikā no NĪN maksāšanas pienākuma rašanās brīža  turpmākai saziņai ar NĪN administratoru ir jāpaziņo pašvaldībai sava elektroniskā pasta adrese.


Lai nekrātu papīru kaudzes un nepiesārņotu vidi, aicinām juridiskās un fiziskās personas – NĪN nodokļa maksātājus – pieteikties maksāšanas paziņojumu saņemt savā e-pastā. To var izdarīt portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Vai atsūtiet parakstītu  iesniegumu pa pastu.


Nodokļa maksātāji var pieteikties saņemt atgādinājumu par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņa tuvošanos e-pastā vai ar īsziņu uz mobilo tālruni. Pieteikties pakalpojumam portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Atgādinājuma vēstuli uz norādīto e-pastu izsūts septiņas dienas pirms maksāšanas termiņa, bet īsziņu  — maksāšanas termiņa dienā.


 

Sintija Gāliņa,
pašvaldības nekustamā īpašuma nodokļa administratore,
sintija.galina@dundaga.lv, 63237856, 25446570.Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com