Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Apmācības jauniešiem 11.08.2014. plkst. 14.45

24.–26. VIII kempingā «Veccepļi» notiks jauniešu trīs dienu apmācības «Vasaras akadēmija». Pieteikties līdz 17. VIII.

«Vasaras akadēmija» jau tradicionāli ir trīs dienu jauniešu apmācības, kurās piedalās jaunieši no Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novada, jaunieši dalās pieredzē, plāno nākamā gada aktivitātes un mācās, izmantojot neformālās izglītības metodes.  Šī gada «Vasaras akadēmijas» tēma — jauniešu iespējas, komandas darbs, līdzdalība, atbildība.

Apmācības vadīs Māris Resnis — pazīstamākais treneris jauniešu, sociālo un jaunatnes darbinieku vidū visā Latvijā. Viņa intereses ir neformālā izglītība, jaunatnes organizāciju un kustību attīstība, āra dzīves aktivitātes. Apmācībās «Vasaras akadēmija» piedalīsies 40 jaunieši. Apmācības ir bez maksas. Dalībniekiem nodrošinās naktsmītnes, ēdināšanu un apmācību materiālus, transportu no Talsiem. Jaunieši var pieteikties apmācībām līdz 17. VIII elektroniski ej. uz/VA2014.

Apmācības ir daļa no projekta «Dzīvei un darba tirgum nepieciešamo prasmju apguve brīvā dabā». Projektu īsteno no valsts budžeta par Jaunatnes politikas valsts programmas 2014. gadam finansēm.

 

Ieva Cīlīte
Talsu novada Bērnu un jauniešu centra
jaunatnes lietu speciāliste
mob.t. 22842101

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
mācības, kaimiņos
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com