Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Apbalvosim labākos! 13.10.2014. plkst. 17.41

Novada dome ir apstiprinājusi jaunu kārtību Dundagas novada pašvaldības apbalvojumu piešķiršanai.

Izstrādājot jauno nolikumu, bija svarīgi panākt, lai būtu noteikta kārtība, kā pasniedz visus pašvaldības apbalvojumus, kas tagad ir diploms, pateicība, atzinība un goda raksts. Lai paaugstinātu pašvaldības apbalvojumu nozīmi visas Latvijas mērogā, iecerēts tos saskaņot Heraldikas komisijā un veikt reģistrācijas uzskaiti. Ceram, ka jaunā kārtība paaugstinās apbalvojuma prestižu novada iedzīvotāju vidū.

Ierosinājumus par pašvaldības apbalvojuma piešķiršanu izskatīs domes apstiprināta Apbalvojumu piešķiršanas komisija. Komisijas sēdes būs slēgtas, pēc vajadzības pieaicinot apbalvojamo izvirzītājus. Iedzīvotāji varēs aizpildīt un iesniegt anketas norādītajās vietās.

Goda rakstu dibina, lai novērtētu personu nozīmīgu un ilgstošu devumu Dundagas novada iedzīvotājiem.

Atzinības rakstu dibina, lai novērtētu personu nozīmīgu devumu Dundagas novada iedzīvotājiem iepriekšējā gadā, piemēram, nozīmīga saimnieciskā darbība, nozīmīgs ieguldījums ģimenes vērtību stiprināšanā, nozīmīgs ieguldījums izglītības, kultūras sporta vai sabiedriskajā jomā, drošsirdība.

Pateicības rakstu dibina, lai novērtētu personu nozīmīgus sasniegumus, piemēram, izglītojamā un pedagoga nozīmīgi sasniegumi Kurzemes novada, valsts vai starptautiska mēroga mācību olimpiādēs, konkursos un sacensībās; personas sasniegumi saimnieciskajā, izglītības, kultūras, zinātnes, sporta u.c. jomās,  sasniegumi Dundagas novada popularizēšanā.

Viena no būtiskākajām atšķirībām — vairs nepiešķirs nominācijas, bet pasniegs Atzinības rakstus par nozīmīgu devumu kādā pašvaldības iedzīvotājiem būtiskā darbības jomā. Nomināciju «Par mūža ieguldījumu» aizstās Goda raksts par ilgstošu un nozīmīgu devumu Dundagas novada iedzīvotājiem.

Aicinām būt atsaucīgiem un līdz 24. X izvirzīt apbalvošanai savus darbīgos līdzgaitniekus. Aizpildītās anketas jāiesniedz domes ēkā Dundagā vai Kolkas pagasta pārvaldē.

 

Baiba Dūda, darba grupas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Dundagas novada pašvaldības apbalvojumu nolikums
Ierosinājuma veidlapa personas apbalvošanai
Atslēgvārdi
dome
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com