Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ance Enija Salcēviča gūst uzvaru starptautiskā konkursā 16.04.2021. plkst. 15.10

2021. gada 23.–24. martā, Daugavpilī attālināti norisinājās I Starptautiskais bērnu un jauniešu daiļrades konkurss festivāls «Talants bez robežām». Dundagas Mākslas un mūzikas skolas interešu izglītības programmas «Vokālais ansamblis» audzēkne, vienpadsmitgadīgā Ance Enija Salcēviča kategorijā «Vokālais žanrs» ieguvusi 2. vietas laureāta diplomu vecuma grupā no 11 līdz 14 gadiem. Ance svin starptautisko uzvaru kopā ar skolotāju Megiju Kristu Strautmani.

Konkursa festivāla organizators ir Daugavpils sabiedriskā organizācija «Benefiss».

Gan profesionāli, gan neprofesionāli izpildītāji vecumā no 3 līdz 30 gadiem bija aicināti sacensties dažādos žanros. Iesūtītos video vērtēja starptautiska žūrija no Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Īrijas un Krievijas.

Laikā, kad mācības DMMS visās izglītības programmās jau ilgstoši notiek attālināti, Ances un skolotājas Megijas panākumi ir it īpaši iepriecinoši. Gatavošanās konkursam noritēja attālināti skolvadības sistēmas E-klase videotiešsaistē. Žūrijas vērtējumam tika iesūtīts video, kurā Ance izpilda Jāņa Lūsēna kompozīciju «Zeme laimīgā» ar Normunda Beļska vārdiem.

Ance Enija Salcēviča jau ceturto gadu Dundagas Mākslas un mūzikas skolā ar lieliskiem panākumiem apgūst klavierspēli profesionālās ievirzes izglītības programmā, skolotāja Daiga Rūtenberga. Līdztekus ir atrasts laiks, lai pilnveidotu vokālās prasmes interešu izglītības programmā. Paldies Ances vecākiem par neizsīkstošo atbalstu bērna daudzpusīgā attīstībā!

Ikvienam mazam putnēnam ir jāmācās lielam būt – lai Anci Eniju gūtie sasniegumi spārno turpmākai izaugsmei mūzikā! Kā Ances izpildītajā dziesmā – paldies par iedvesmu mums visiem šajā pavasarī:

 

Šī Zeme ir mums vienīgā,
šī Zeme laimīgā,
šīs pļavas un šīs debesis
un putni, kas tās tur.

Bet Puķu bērni lidot prot,
kā mazi putnēni,
un savus spārnus atdod tiem,
kas mazliet kūtrāki.


https://music.youtube.com/watch?v=_Mryy1Md4rE&list=RDAMVM_Mryy1Md4rE

 

 

 

Dace Čodera.,
Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktore

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
DMMS, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com