Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Amatā apstiprina Kolkas pagasta pārvaldes vadītāju 30.11.2021. plkst. 15.37

30. novembrī notika Talsu novada domes ārkārtas sēde. Tajā par Kolkas pagasta pārvaldes vadītāju tika iecelts Juris Orinskis. Viņš jaunos amata pienākumus sāks pildīt no 1. decembra.

J. Orinskis, iepazīstinot ar sevi, atklāja, ka pats ir liepājnieks, kurš ilgus gadus strādājis Ventspilī. J. Orinskis profesionālo pieredzi uzkrājis vairākos Ventspilī esošajos uzņēmumos: SIA «LatRosTrans», a/s «Ventamonjaks» un SIA «Noord Natie Ventspils Terminals». Līdzšinējā darba pieredzē ieguvis vadības prasmes, ieviesis jaunas tehnoloģijas un ražošanas procesu digitālo vadību.

«Prioritāte jebkurā pašvaldībā ir cilvēks. Iedzīvotājiem jānodrošina pieejami valsts un pašvaldības sniegtie pakalpojumi. Svarīga ir gan informācijas apmaiņa starp cilvēkiem un pašvaldību, gan vietējo cilvēku iesaiste procesos. Ar iedzīvotāju iesaisti var panākt labāku rezultātu», teica J. Orinskis.

Viņaprāt, svarīgi ir attīstīt lībiešu krastu un Kolkasragu, kas ir šīs teritorijas nacionālās bagātības. Uzsākot kādu darbu realizēšanu, ir svarīgi rēķināties ar pieejamajiem budžeta līdzekļiem. Runājot par galvenajiem pienākumiem, J. Orinskis uzsvēra darbu ar personālu, teritorijas apsaimniekošanu un uzturēšanu.

«Gribu rast iespēju Kolkai piesaistīt jauniešus. Nodrošināt jauniešu iesaisti uzņēmējdarbībā, saimnieciskajā darbībā, lai jaunieši nevis aizbrauktu prom, bet gan paliktu savā pagastā. Ja attīstīsies infrastruktūra, tad arī teritorija varēs attīstīties un palielināsies nodarbinātības iespējas. Mums ir jāattīsta tas, kas mums ir», uzsvēra J. Orinskis.

Inita Fedko

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sabiedrība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com