Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Amatā apstiprina divus pārvalžu vadītājus 05.11.2021. plkst. 14.25

5. novembrī notika Talsu novada domes ārkārtas sēde. Tajā tika skatīti jautājumi par vairāku pilsētu un pagastu pārvalžu un to apvienību vadītāju iecelšanu amatā.

Dundagas pagasta pārvaldes vadītāja amata konkursā pieteicās divi pretendenti. Abi tika vērtēti abās kārtās, bet pretendents ar augstāko punktu skaitu attiecās no amata. Apstiprināšanai pārvaldes vadītāja amatā tika virzīta iepriekšējā Dundagas novada pašvaldības izpilddirektore un administrācijas vadītāja Janita Vanda Valtere, tomēr viņas kandidatūru Talsu novada domes deputāti neatbalstīja.

Arī uz Lībagu pagasta un Strazdes pagasta apvienības pārvaldes vadītāja amatu bija pieteikušies divi pretendenti. No tiem par piemērotāko tika atzīts Lībagu un Strazdes pagasta komunālās daļas speciālists Ivars Maķevics, bet Talsu novada domes deputāti viņu amatā neapstiprināja.

Uz Mērsraga pagasta pārvaldes vadītāja amatu bija pieteikušies trīs pretendenti. Divi no tiem tika virzīti uz otro kārtu, iegūstot līdzīgu punktu skaitu. Apstiprināšanai uz amatu tika virzīts iepriekšējais Mērsraga novada domes priekšsēdētājs Roberts Šiliņš, ko Talsu novada domes deputātu vairākums (desmit balsis par, piecas balsis pret) apstiprināja amatā.

Uz Stendes pilsētas un Virbu pagasta apvienības pārvaldes vadītāja amatu pretendēja trīs kandidāti. Divi no tiem neatbilda konkursa nosacījumiem. Apstiprināšanai amatā tika virzīts Egils Alsbergs, bijušais Virbu un Strazdes pagasta pārvaldes vadītājs. Viņš ieguva visu 15 klātesošo Talsu novada domes deputātu balsis.

Inita Fedko

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
dome, domes sēde
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com