Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

ALTUM klientu apkalpošanā pāriet uz elektronisko pieteikumu sistēmu un samazina dokumentu skaitu 02.08.2018. plkst. 14.00

Sākot no šā gada augusta Attīstības finanšu institūcijas ALTUM klienti pieteikumus valsts atbalsta programmu finansējuma saņemšanai un tam nepieciešamos dokumentus varēs iesniegt tikai elektroniski. Līdz ar pilnībā elektroniskas pieteikumu sistēmas ieviešanu klientiem tiks samazināts arī iesniedzamo dokumentu skaits. Tas ļaus samazināt laiku, kas nepieciešams lēmuma pieņemšanai par valsts atbalsta finansējuma piešķiršanu.

Reinis Bērziņš, ALTUM valdes priekšsēdētājs: «Jau šobrīd aptuveni  90% pieteikumu valsts atbalsta finansējumam saņemam elektroniski. Tas liecina, ka mūsu klienti novērtē un izmanto attālināto pakalpojumu priekšrocības. Šodien speram soli tālāk un ieviešam virkni klientu servisa uzlabojumu un padarām efektīvāku pieteikumu izvērtēšanas procesu, ko ALTUM klienti izjutīs gan kā mazāku iesniedzamo dokumentu apjomu, gan kā ātrāku lēmumu pieņemšanu.  Esam gandarīti ieviest jauno sistēmu un sniegt ieguldījumu kopējā administratīvā sloga mazināšanā valstī.»

Ātrāku aizdevuma pieteikuma izskatīšanas procesu pirmie  sajutīs klienti, kuru biznesa projekta sākšanai vai attīstīšanai nepieciešami aizdevumi apjomā līdz 25 tūkstošiem eiro, kurus varēs saņemt arī ar privātpersonas galvojumu un bez papildu nodrošinājuma.  Šie klienti pilnīgi visas nepieciešamās darbības varēs veikt attālināti un uz ALTUM doties tikai aizdevuma līguma parakstīšanas brīdī.

ALTUM īstenotajās valsts atbalsta programmās 2018.gada 30.jūnijā kopumā bija 16,3 tūkstoši aktīvu klientu līgumu.

 

Sandra Eglīte,
ALTUM sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sveši raksti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com