Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aktuālā informācija no atkritumu apsaimniekotāja 28.08.2018. plkst. 13.24

28. martā SIA «AAS «Piejūra»» uzsāka sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Piejūras reģionā. Liela daļa šī reģiona iedzīvotāju ir noslēguši līgumus, līdz ar to, var saņemt uzņēmuma sniegtos pakalpojumus. Līgums ir jānoslēdz ikvienam iedzīvotājam, gan tiem, kas iepriekš šo pakalpojumu sniedza SIA «Eco Baltia vide», gan arī tiem, kuriem pakalpojums aktuāls ir kļuvis tikai šobrīd. Ja līgumu neneoslēgts, pašvaldības policija, apsekojot attiecīgo īpašumus, var sastādīt administratīvā pārkāpuma protokolu par novada saistošo noteikumu neievērošanu.

AAS «Piejūra» apsaimnieko arī dalīto atkritumu vākšanas laukumus. Liela daļa aktīvi šķiro PET un stikla pudeles, kuras izmet attiecīgajos konteineros (PET — dzeltenajos un stiklu — zaļajos). Ik pa laikam saņemam ziņu, ka šie konteineri ir pārpildīti un tos vajadzētu iztukšot biežāk, it īpaši vasarā. No maija līdz septembrim dalīto atkritumu konteinerus iztukšojam divreiz biežāk, nekā oktobrī — aprīlī.

Svarīgi, lai pirms PET pudeļu izmešanas šķiroto atkritumu konteinerā, tās tiktu saplacinātas! Saplacinātas pudeles konteinerā aizņems mazāk vietu, līdz ar to, konteiners tik ātri nepiepildīsies.

Atkritumu šķirošana nebeidzas vien ar to, ka tos mājās sašķiro, saliek maisiņos, nogādāt uz šķirošanas laukumiem un šo maisiņus atstāj pie zaļajiem un dzeltenajiem konteineriem. Sašķirotie atkritumi ir arī jāievieto attiecīgās krāsas konteinerā. Nereti konteiners ir pustukšs, tomēr, tam apkārt ir maisu kaudzes, radot maldinošu iespaidu par tā piepildījumu.

SIA «AAS «Piejūra»» piedāvā fiziskām un juridiskām personām visās pārkraušanas šķirošanas stacijās (Tukumā, Jūrmalā, Rojā), pārkraušanas stacijā Kandavā un poligonā «Janvāri» bez maksas nodot šādus atkritumu veidus: papīru, kartonu, makulatūru; tetrapakas, elopakas; stikla iepakojumu (pudeles, burkas); plastmasas iepakojumu (PET pudeles, maisiņus, plēves, sadzīves ķīmijas pudeles un kannas); metāla iepakojumu (metāla kārbas, bundžas, vāciņus); sadzīves elektrotehniku (ledusskapjus, plītis, televizorus, datorus, veļas mazgājamās mašīnas u.c.); metāllūžņus.

Uzņēmuma interneta vietnē www.piejuraatkritumi.lv var iepazīties ar cenām par maksu nododamajiem atkritumiem.

 

info@piejuraatkritumi.lv
Tel.nr.: 63123306


Justīne Ilmane,
AAS «Piejūra» sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
atkritumu apsaimniekošana
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com