Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Akcijas «Riteņbrauciens pa Dundagas novadu» rezultāti 20.07.2020. plkst. 14.03

20. jūlijā ir noslēgusies akcija «Riteņbrauciens pa Dundagas novadu», kur jebkuram novada iedzīvotājam bija iespēja doties izbraucienā ar velosipēdu divu mēnešu garumā Dundagas novada teritorijā, to reģistrējot kādā no sporta aplikācijām.

Kopā nobraukti 1221,52 km, kur riteņbraucēji devās izbraucienos 67 reizes, kāds lielāku kilometru skaitu, kāds mazāku, bet būtība jau ir nodarboties ar sportiskām aktivitātēm tepat, novadā, baudot skaisto vasaras dabu.

Visaktīvākā braucēja ir Laura Zingika ar nobrauktiem 355,99 km un izcīna vissportiskāko balvu. Savukārt kā radošākā braucēja ir Lāsma Lavrenova, taču, jāatdzīst, ka ne tikai radoša, bet arī ļoti sportiska, jo kopā nobraukusi 347,41 km.

Milzīgs paldies visiem akcijas dalībniekiem gan lieliem, gan maziem, gan tiem, kuriem velosipēds ir ikdiena, gan tiem, kuriem par to nācās atcerēties, prieks par sportisko garu mūsu novadā un atsaucīgo vēlmi piedalīties.

 

«Velo mugurā piedzīvoti fantastiski saulrieti, Dundagas skati un neaizmirstami mirkļi ar bērniem un draudzeni!

Un gluži vienalga — vai lietus līst vai saule spīd - mēs braucam!’»

 

Šobrīd, no 20. jūlija līdz 20. augustam, aizsākas jauns izaicinājums, proti, Dundagas novada skriešanas izaicinājums, kur ikvienam novada iedzīvotājam ir iespēja doties skriet, reģistrējoties īpaši izveidotā izaicinājumā aplikācijā Endomondo ( https://www.endomondo.com/challenges/44045946). Uz tikšanos sportojot!

 

Andžela Lepere,
Dundagas novada pašvaldības sporta organizatore

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Akcijā «Riteņbrauciens pa Dundagas novadu»

Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com