Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aizvadīti novada sporta svētki 14.08.2017. plkst. 15.34

12. augustā Dundagas mazās skolas stadionā  norisinājās ikgadējie novada sporta svētki. Šoreiz, lai cīnītos par sportiskākās novada sporta komandas titulu, piedalījās astoņas komandas, pulcējot vairāk nekā 200 dalībnieku.

Komandas savus spēkus pārbaudīja vienpadsmit dažādās sporta disciplīnās: makšķerēšanā, volejbolā gan dāmām, gan kungiem, tautas bumbā, futbolā, tāllekšanas stafetē, bumbiņbumā, jautrajos ķegļos, basketbola metienos, veidoja komandas režģi, kas noslēdzās ar lielo stafeti un bosu cīņām.  Īpaši bija padomāts par bērniem, kas varēja darboties dažādās disciplīnās un izlēkāties piepūšamajās atrakcijās. Komandu kopvērtējumā 1. vietā — «11. armija»,  2. vietā — «Timburi», 3. vietā — «Kurzemītes vāveres un rieksti».

Savukārt individuālajās sacensībās basketbola metienos dāmām pārliecinošu uzvaru guva Karīna Alkšbirze ar 22 punktiem, 2. vietu — Ieva Damberga ar 21 punktu un 3. vietu — Klinta Bērente ar 20 punktiem, bet kungiem  1. vietu izcīnīja Kristaps Krūziņš ar 40 punktiem, 2. vietu – Jānis Langzams ar 35 punktiem un 3. vietu  — Edgars Bērziņš ar 33 punktiem.

Paldies visiem palīgiem un dalībniekiem par atsaucību! Uz tikšanos nākamajā gadā!

 

Tamāra Kaudze,
Brīvā laika pavadīšanas centra vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Rezultātu tabula
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com