Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aizvadīta pirmā mājas spēle volejbolā 16.10.2017. plkst. 15.12

Svētdien, 15. oktobrī, Dundagas volejbola komanda skatītāju piepildītā zālē aizvadīja Nacionālās līgas 2. divīzijas volejbola čempionāta pirmo mājas spēli ar Talsu komandu.

Pēc zaudējuma pirmajā setā, otrais un trešais sets noslēdzās ar mājinieku uzvaru. Izšķirošajā ceturtajā setā neviena no komandām negribēja padoties, un spēle ritēja punkts punktā, līdz pie rezultāta 29:27 dundadznieki tomēr piekāpās Talsu komandas spēlētājiem. Dundadzniekiem bija iespēja noturēt savas pozīcijas vēl piektajā setā. Lai gan seta vidū likās, ka zaudējums ir nenovēršams, tomēr to bija iespējams labot pie rezultāta 12:13, bet neveiksmīga serve, kam sekoja rezultatīvs pretinieku uzbrukums — spēli noslēdza ar talsenieku uzvaru.

Aldis Felts, komentējot spēles iznākumu, teica: «Jāapzinās, ka spēlējām ar pagājušās sezonas Nacionālās līgas otrās grupas pamatturnīra uzvarētājiem. Spēles kvalitāte parādīja, ka mūsu komandai ir liels potenciāls, tas tikai jākopj un jāstabilizē komandas sastāvs. Katrs no puišiem nospēlēja tā, kā varēja, diemžēl lāča pakalpojums bija pirmās mājas spēles atbildības slogs, kas spieda kļūdīties ierasti vienkāršās situācijās spēles sākumā un izšķirošos brīžos. Tā kā viss, ieskaitot uzvaras, vēl ir tikai priekšā!»

Nākamā spēle notiks svētdien Kuldīgā ar Kuldīgas NSS komandu plkst. 13.00.

Inguna Pekmane

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com