Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicinām uz biznesa inkubatoru! 24.04.2017. plkst. 14.18

Arī uzņēmumi no Dundagas novada var pretendēt uz inkubācijas atbalstu Latvijas investīciju un atbalsta aģentūras (LIAA) Talsu biznesa inkubatorā.

LIAA biznesa inkubatoros pretendentu uzņemšana inkubācijas atbalstam notiek vienu reizi ceturksnī. Nākamā uzņemšanas kārta būs jūlijā, tātad uzņēmējiem, kas vēlas iestāties LIAA Talsu biznesa inkubatorā jūlijā, inkubācijas atbalsta saņemšanai jāgatavo pieteikumi un tie jāiesniedz līdz jūnija vidum.

Vienlaikus inkubācijas atbalstam un to uzņemšanas kārtām biznesa ideju autori bez konkursa, komisijas vai izvērtēšanas var iesniegt pieteikumus pirmsinkubācijas atbalstam — konsultatīvai palīdzībai biznesa plāna un biznesa modeļa izstrādē. Šobrīd LIAA Talsu biznesa inkubatorā ir uzņemti 12 dalībnieki pirmsinkubācijas atbalstam. Sīkāka informācija par inkubatoru programmu ir atrodama LIAA interneta lapā www.liaa.gov.lv sadaļā Biznesa inkubatori, un par LIAA Talsu biznesa inkubatora aktivitātēm — LIAA Talsu biznesa inkubatora Facebook lapā https://www.facebook.com/talsubiznesainkubators

Dagmāra Dreiškena,
LIAA Talsu biznesa inkubatora vadītāja         
           

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com