Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicinām pieteikt dalību Mājas kafejnīcu dienās 2023! 22.03.2023. plkst. 10.03

“Mājas kafejnīcu dienas” ir īpašs pasākums, kurā uz vienu vai divām dienām durvis apmeklētājiem ver improvizētas kafejnīcas, aicinot izbaudīt katru Latvijas reģionu caur kulināro piedāvājumu, tradīcijām un kultūru.

Aicinām ikvienu, kuram patīk gatavot un uzņemt viesus, un ir vēlme kļūt par “Mājas kafejnīcu” uz vienu nedēļas nogali, pieteikties dalībai pasākumā Mājas kafejnīcu dienas 2023 Lībiešu krastā un Dundagas apkārtnē! 

Izmanto iespēju, parādi uz ko esi spējīgs virtuvē un kļūsti uz vienu nedēļas nogali par mājas kafejnīcu, ja Tev ir piemērota vieta, kur vari uzņemt viesus ēdienu baudīšanai.

Pasākums norisināsies 9. un 10. septembrī Lībiešu krastā un Dundagas apkārtnē. Aicinām aizpildīt pieteikuma anketu līdz 16.aprīlim.

Pieteikuma anketa: https://forms.gle/UcwvCPyd4yn58Lw79

Kas var piedalīties?

  • esošs uzņēmums tūrisma nozarē, kas ikdienā nepiedāvā ēdināšanas pakalpojumus - apskates saimniecība, muzejs, brīvdienu un viesu māja, aktīvās atpūtas uzņēmums u.c.;
  • esošs uzņēmums jebkurā citā nozarē, piemēram, izveidot mājas kafejnīcu zemnieku saimniecībā, pārtikas ražotnē, amatnieku darbnīcā u.c.;
  • pašvaldību organizācijas - skolas, tehnikumi, kultūras iestādes, kā arī biedrības;
  • esošs ēdināšanas uzņēmums - kafejnīca, viesu nams u.c., izstrādājot Mājas kafejnīcu dienām īpašo ēdināšanas programmu, izklaides, koncertu utml.

Mājas kafejnīcu dienas dalībnieka pienākumi:

  • izstrādāt savas kafejnīcas piedāvājumu (ēdienkarti un papildus aktivitātes, izklaides, meistarklases u.tml.) un iesniegt to koordinatoram;
  • obligāti būs jāpiedalās PVD organizētās apmācībās (tiešsaistē), kā arī iespēju robežās būs jāpiedalās plānotajos  semināros  par dažādām tēmām, kas noderēs organizējot savu mājas kafejnīcu (pasākumu noformējums, mārketings, kvalitāte lauku tūrismā u.tml.);
  • iesaistīties sava piedāvājuma un kopējās akcijas reklamēšanā;
  • veikt apmeklētāju uzskaiti un sniegt organizatoriem atsauksmes pēc pasākuma.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Dundagas tūrisma informācijas centru. Tālrunis: +371 29444395, e-pasts: tic@dundaga.lv.

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com