Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicinām piedalīties aptaujā Kurzemes reģiona attīstības plānošanai! 01.06.2020. plkst. 15.40

Kurzemes plānošanas reģions aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā, lai izzinātu galvenos faktorus, kas raksturo dzīves un darba vietas pievilcību Kurzemē, un identificētu galvenās problēmas un izaicinājumus. Aptauja, ko iespējams aizpildīt tiešsaistē https://saite.lv/esdaruKurzemi no 1. līdz 30. jūnijam, ir nozīmīgs posms Kurzemes plānošanas reģiona attīstības programmas 2021.—2027.gadam izstrādē.

Šī gada sākumā Kurzemes plānošanas reģions uzsāka darbu pie Kurzemes plānošanas reģiona attīstības programmas 2021.–2027.gadam izstrādes. Attīstības programma ir vidēja termiņa attīstības plānošanas dokuments, kurā noteiktas vidēja termiņa prioritātes un pasākumu kopums Kurzemes ilgtspējīgas attīstības stratēģijā līdz 2030. gadam izvirzīto mērķu sasniegšanai.

Līdz šim ir veikta Kurzemes reģiona esošās situācijas un dažādu datu analīze, vasaras un rudens periodā tiks organizētas sanāksmes ar dažādu nozaru pārstāvjiem un interesentiem reģionā. Pirmā sanāksme notiks šī gada 1. jūlijā Rojā, kur tiks apspriestas kultūras jomas attīstības perspektīvas un izaicinājumi.

Kurzemes plānošanas reģions izstrādi ir uzsācis, pamatojoties uz Attīstības padomes 20.12.2019. rakstiskajā procedūrā pieņemto lēmumu Nr. 03/19.

Aicinām sekot līdzi aktuālākajai informācijai un jaunumiem par Kurzemes plānošanas reģiona attīstības programmas izstrādi un mājas lapā  www.kurzemesregions.lv sadaļā “Kurzeme 21-27”.

 

Papildu informācijai:
Indra Murziņa,

Kurzemes plānošanas reģiona telpiskās attīstības plānotāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
aptauja
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com