Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicinājums nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem 07.01.2021. plkst. 10.57

Ir sācies jauns gads, un drīzumā tiks uzsākta nekustamā īpašuma nodokļa aprēķināšana jaunajam 2021. gadam.

Aicinām tos nekustamā īpašuma nodokļa maksātājus, kas ikdienā lieto e-pastu, paziņot pašvaldībai e-pasta adresi! Tas atvieglotu nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma nosūtīšanu turpmāk. Informāciju var nosūtīt uz nin@dundaga.lv vai iesniegt pašvaldībā brīvas formas iesniegumu par maksāšanas paziņojuma nosūtīšanu e-pastā. To var izdarīt arī portālā www.epakalpojumi.lv.

Atgādinājums nekustamā īpašuma nodokļa parādniekiem samaksāt parādu par 2020. gadu līdz jaunā maksāšanas paziņojuma saņemšanas, jo katra nokavētā nodokļa samaksas diena nes sev līdzi 0,05% nokavējuma naudu no parāda summas! Lūdzam nodokļa parāda summu precizēt pa telefonu 25446570!

Likuma «Par nodokļiem un nodevām» 26. panta par nokavēto nodokļu maksājumu piedziņu 61 punkts nosaka, ka nokavēto nodokļu maksājumu piedziņu, izņemot muitas nodokli un citus līdzvērtīgus maksājumus, neuzsāk, ja piedzenamā parāda kopsumma nav lielāka par 15 €.  Tātad par nodokļa parādu virs 15 €  likums uzliek pienākumu pašvaldībai uzsākt nokavēto nodokļu maksājumu piedziņu, prasību nododot zvērinātam tiesu izpildītājam.

Dundagas novada pašvaldība pateicas visiem nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem, kas 2020. gadā godprātīgi un laikus samaksāja nekustamā īpašuma nodokli!

 

Daiga  Muceniece,
nekustamā īpašuma nodokļa administratore

m.t. 25446570

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
nodokļi
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com