Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicina uz individuālām konsultācijām biedrību jautājumos 28.08.2018. plkst. 09.29

Kurzemes nevalstisko organizāciju centrs 4. septembrī Talsos visu dienu  ar iepriekšēju pierakstu aicina uz bezmaksas individuālajām konsultācijām  biedrību un nodibinājumu vadības, juridiskajos, grāmatvedības, saimnieciskās darbības, finanšu piesaistes, publicitātes un sadarbības jautājumos.

Pieteikties konsultācijai aicinām, zvanot pa tālr. 29811722 (Inese). Konsultēs Kurzemes NVO atbalsta centra vadītāja Inese Siliņa un valdes locekle, grāmatvede, Labklājības ministrijas Sociālo uzņēmumu komisijas locekle Elīna Immere.   

Noteikti aicinām konsultēties, ja ir neskaidrības vai vēlaties gūt pārliecību par pieņemtajiem lēmumiem saistībā ar organizācijas vadības, grāmatvedības jautājumiem. Taču būsim ļoti priecīgi, ja atnāksit uz tikšanos arī tikai tāpēc, lai iepazītos ar mums un pārrunātu jūsu organizācijas aktualitātes, plānus, dzirdētu par tiem mūsu viedokli. Ļoti iespējams, ka mēs jums varam palīdzēt ar padomu, kontaktiem!

Kurzemes NVO atbalsta centrs ikdienā apmeklētājus pieņemam un bezmaksas konsultācijas sniedz pēc iepriekšējas pieteikšanās Kuldīgas birojā: Liepājas ielā 14-11. Jautājumus var sūtīt arī uz e-pastu info@kurzemesnvo.lv.

Konsultācijas biedrība «Kurzemes NVO atbalsta centrs» nodrošina, īstenojot valsts pārvaldes uzdevumu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā Kultūras ministrijas piešķirtā finansējuma ietvarā.

 

Inese Siliņa,
Kurzemes NVO atbalsta centra priekšsēdētāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
NVO, sabiedrība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com